39 lat zmieniania ludzkiego życia

13 maja 2017 roku Forever Living Products kończy 39 lat! Nie do wiary, jak szybko leci czas.


Niektórzy z naszych największych liderów są z Forever od samego początku, obserwując jak nasze wydarzenia stają się coraz większe, jak coraz dynamiczniej rozwija się nasz biznes na całym świecie i jakie nowe produkty wprowadzamy co roku na rynek. Inni są z nami od ponad 20 lat, jeszcze inni od 10 lat, a niektórzy z was dopiero zaczynają.


Może pamiętacie takie powiedzenie: „To nie liczba lat w twoim życiu się liczy, tylko ilość życia w twoich latach.”


To zgrabne przypomnienie, że w życiu najważniejsze są chwile i zrodzone z nich wspomnienia. Lubimy jednak odnosić to także do Forever.


Tak wielu odnoszących sukcesy FBO pokazało nam, że największą moc ma nie czas, jaki masz za sobą, ale pasja i werwa, z jaką budujesz swój biznes Forever. Prawdziwe znaczenie ma ilość pracy, jaką na co dzień wykonujesz oraz miłość, z jaką dzielisz się produktami i biznesem Forever – niezależnie od tego, czy jesteś w firmie od 39 lat, 10 lat, czy od jednego dnia.


Te urodziny budzą w nas prawdziwą dumę Forever, ponieważ niezależnie od tego, od jak dawna jesteś częścią rodziny Forever. to wystarczy, żebyśmy poczuli się wyjątkowo.


Wejdź jeszcze dziś na Facebook, Twitter czy Instagram i podziel się tym, z czego jesteś dumny będąc z Forever, nieważne od jak dawna jesteś częścią rodziny. Pamiętaj o hasztagu #ForeverProud!