39 Yıldır Hayatları Değiştiren Fırsat

13 Mayıs 2017'de Forever Living Products 39 yaşına girecek! Zamanın bu kadar hızlı, nasıl geçtiğine inanabiliyor musun?

İşimizde en üst düzey liderlerimiz, başlangıçtan beri Forever ile birlikte, etkinliklerde büyümemize şahit oluyor, dünya çapında işimizin bir roket gibi hızla yükselmesinizi ve her yıl yeni ürünleri piyasaya sürmemizi izliyorlar. Diğerleri 20'den fazla yıl bizimle birlikteler, yaklaşık 10 yıldır bizimle olanlarınız ve tabii yeni başlayan bazılarınızda var.

Sizinle bir alintiyi paylaşmak istiyoruz, "Hayatınızda yıllar saymayın, yıllar yaşanarak geçer."

Hayatınızda en çok önem verdiğiniz anları ve bu anıları unutamayacağınız bir yol haline getiren Forever, aynı zamanda bu düşünceyi sonsuza kadar uygulamak istiyoruz.

Pek çok başarılı FBO bize, ne kadar zaman geçerse geçsin, gerçekten güçlü bir Forever işini inşa etmenin sebebi onlarda ki tutku ve ateş olduğunu gösterdi. Her gün gerçekleştirdiğimiz iş hacmi, Forever ürünleri ve başkalarıyla paylaştığınız sevgi, şirketimizle ister 39 yıl, ister 10 yıl, hatta 1 gün olsun, gerçekten saydığımız bir şey.

Bu doğum günümüzde bizi sonsuza kadar gururlandırıyor çünkü ne kadar uzun süre olursa olsun, Forever ailesinin bir parçası olmanız ve bu kendimizi özel hissetmek için yeterli.

Bugün Facebook, Twitter veya Instagram'a girin ve bu ailenin bir parçası olduğunuz için gururla #ForeverProud hashtag'ini kullanarak birşeyler paylaşın!