40 lat tworzenia

Mówię to co roku i nigdy nie mam dosyć – dziękuję Wam. Dziękuję za niesamowite 40. urodziny, które świętowaliśmy na Global Rally! Dallas zajmuje szczególne miejsce w historii Forever, dlatego jestem bardzo szczęśliwy, że na #FGR18 mogłem powitać Was w domu.


Dziękuję, że dzięki Waszej pomocy Forever jest największą szansą na świecie. Dziękuję za wszystko, co robicie, by nasze produkty pomagały jak największej liczbie ludzi na całym świecie wyglądać i czuć się lepiej. A przede wszystkim, dziękuję za Wasz entuzjazm podczas największej ewolucji Forever i naszych produktów w 40-letniej historii firmy.


Ciężka praca i oddanie, by doprowadzić zarówno firmę, jak i swój biznes do tego miejsca, pokazuje, że nic nie dzieje się z dnia na dzień. Czasem jesteśmy w stanie dostrzec wymiar naszych osiągnięć dopiero spoglądając wstecz.


Na zawsze zapamiętam Global Rally 2018 jako jeden z najcudowniej sentymentalnych momentów w historii firmy. Dziękuję za to, że dzięki Wam było to prawdziwie niezrównane przeżycie. A teraz, ustawmy nasze drogowskazy na następne 40 lat!


Keep Smiling,
Gregg Maughan

Powiązane produkty