40 rokov spoločnosti

Článok uverejňujeme v českom jazyku.


Říkám to každý rok a nikdy mě to neomrzí – DĚKUJI VÁM. Děkuji vám za fantastickou oslavu 40. výročí na Global Rally! Město Dallas má v historii společnosti Forever speciální místo a já jsem velmi rád, že jsem vás mohl přivítat doma na #FGR18. Děkuji, že jste přispěli k tomu, aby se tato společnost stala největší příležitostí na světě.


Děkuji vám za všechno, co děláte pro to, aby naše produkty mohly více pomoci lidem na celém světě vypadat lépe a cítit se lépe. Všem vám děkuji za entuziasmus, protože za 40 let vidíme největší rozvoj společnosti Forever i našich produktů.


Všechna ta usilovná práce a odhodlání dostat společnost a vaše obchodní činnosti tam, kde jsou dnes, ukazuje, že nic se nestane za jednu noc a někdy si uvědomíme význam svého úspěchu jen tehdy, když se ohlédneme zpět.


Vždy si budu pamatovat Global Rally 2018 jako jednu z nejvýznamnějších připomínek v historii naší společnosti. Děkuji za to, že tato oslava byla skutečně neopakovatelným zážitkem. A teď si pojďme stanovit cíle na dalších 40 let!Vždy s úsměvem,
Gregg Maughan

Súvisiace produkty