360stupňový pohled na vaše podnikání

Kolika různými způsoby se lze podívat na vaše podnikání? Od práce s vašimi potenciálními klienty, které zajímá používání produktů, po komunikaci se spodními liniemi či vašimi potenciálními spolupracovníky, které zajímá obchodní příležitost Forever a školení - vždy existuje něco, co musíte udělat, aby se vám nadále dařilo. FLP360 může být vaším rozhodujícím obchodním partnerem, který vám pomůže nejen vytvořit si úplný obraz o svém podnikání, ale také komunikovat a zachovat si ve věcech organizovanost, abyste byli lepší Forever Business Owner. A pomocí několika změn, které jsme zavedli v roce 2018, je nástroj FLP360 dokonce ještě lepší!


Výhody nástroje FLP360


Zachovat si rovnováhu v podnikání může být obtížný úkol. Snažit se udržet kontakt s novými lidmi, kterým jste představili produkty a příležitost, a zároveň zajistit, aby měl váš tým vše, co v zájmu úspěchu potřebuje - vaše úkoly se tak rychle hromadí! Při vytváření funkce FLP360 jsme mysleli na vás, abychom vám pomohli dosáhnout úspěchu ve všem, co děláte, a to tím, že si zachováte organizovanost a my vám poskytneme nástroje na komunikaci a analyzování svého podnikání.


Co je součástí nástroje?


- Podrobné zprávy vykazují nejen váš prodej a trendy, ale i prodej a pokrok vaší spodní linie, abyste mohli konzistentně zavádět změny a vylepšení
- Customer Relationship Manager (CRM) vám pomůže sledovat vaše potenciální klienty a vytvářet si seznam nových potenciálních klientů, přičemž vám zároveň poskytne i kalendář pro účely dalšího sledování
- Přizpůsobené weby vám pomohou propagovat produkty a příležitost způsobem, jakým chcete, a budou se zaměřovat na různé aspekty, například na naše aloe, nápoje, celé naše spektrum produktů a konkrétní informace související s podnikáním
- E-mailové šablony na oslovování nových kandidátů a vaší spodní linie usnadňují komunikaci za pochodu
- Díky tomu nejlepšímu z aplikací Google včetně osobní e-mailové adresy @ FLP.com bude vaše podnikání působit profesionálně
- A mnohem více!


Co je nového v nástroji FLP360?


Nové šablony e-mailů


Máte nové zákazníky a potenciální FBO, kteří se chtějí dozvědět více o obchodní příležitosti a produktech společnosti Forever? Existuje mnoho různých způsobů komunikace se základnou potenciálních klientů, stabilní emailová kampaň a časté komunikaci prostřednictvím e-mailu vám pomohou pečovat o potenciálních klientů s cílem vytvářet dlouhodobé vztahy.


V zájmu rychlého nastartování komunikace a jako pomůcku při prezentování hlavních principů podnikání a produktů jsme pro vás vytvořili šablony e-mailů. Do těchto nových e-mailů můžete jednoduše doplnit své osobní údaje a poslat je potenciálním zákazníkům, které jste získali a vložili do nástroje FLP360.


Webové lokality pro všechny potřeby


Ať už se chcete podělit o produkty, příležitost nebo naši oblíbenou hlavní přísadu - aloe vera - máme pro VÁS webové šablony. Vyberete si, o co byste se chtěli podělit se svými potenciálními zákazníky a FBO, když na internetu narazí na váš byznys.


Vyberte si jednu z mnoha dostupných a nedávno aktualizovaných šablon, abyste prezentovali produkty a vyprávěli příběh společnosti Forever. Vaši zákazníci a kandidáti budou pomocí těchto webů snadno a bez problémů nakupovat nebo se s vámi přímo spojí pomocí vašeho ID FBO. Jednoduše zveřejněte odkaz na svou osobní lokalitu flp.com, abyste na ni pozvali nové zákazníky a potenciální klienty!


Je čas přihlásit se dnes a zjistit, kam může nástroj FLP360 posunout vaše podnikání.