360-stopniowy podgląd biznesu

Z ilu różnych perspektyw jesteś w stanie spojrzeć na swój biznes? Praca z potencjalnymi klientami, którzy są zainteresowani używaniem produktów, rozmowy z kandydatami i członkami twojego zespołu na temat możliwości budowy i rozwoju biznesu, szkolenia – zawsze znajdzie się coś do zrobienia! FLP360 może okazać się najlepszym partnerem biznesowym, który nie tylko zapewni ci pełny obraz Twojego biznesu, ale również usprawni komunikację i ułatwi bycie zorganizowanym, być był/-a lepszym FBO! W 2018 r. wprowadziliśmy trochę modyfikacji, dzięki którym FLP360 stało się jeszcze lepsze!


Zalety FLP360


Zarządzanie biznesem może być trudnym zadaniem. Żonglowanie pomiędzy staraniami, aby odpowiednio zatroszczyć się o nowe osoby, którym pokazałeś/-aś produkty lub szansę na biznes, a dbaniem o to, aby Twój zespół miał wszystko, czego potrzebuje do osiągnięcia sukcesu może przyprawić o zawrót głowy. FLP360 zostało stworzone z myślą o Tobie, by pomóc Ci odnieść sukces na każdym poziomie, ułatwiając efektywne zarządzanie oraz dając ci narzędzia do komunikacji i analizy Twojego biznesu.


Co zawiera FLP360?


  • Szczegółowe raporty podsumowujące nie tylko Twoją sprzedaż i trendy, ale także sprzedaż i postępy twojej grupy, dzięki czemu możesz na bieżąco wprowadzać stosowne zmiany i udoskonalenia.

  • Customer Relationship Manager (CRM) pomoże Ci zarządzać bieżącymi kontaktami i budować listę nowych kontaktów, jednocześnie zapewniając dostęp do kalendarza.

  • Spersonalizowane strony internetowe pomagają ci dzielić się produktami i szansą na biznes tak jak chcesz. Do wyboru masz różne motywy przewodnie, takie jak: nasz aloes, napoje, pełna gama produktów lub konkretne informacje biznesowe.

  • Szablony wiadomości e-mail ułatwiające sprawną komunikację i pozwalające dotrzeć do potencjalnych klientów oraz członków zespołu.

  • To, co najlepsze w aplikacjach Google, w tym osobisty adres e-mail @FLP.com, jako element profesjonalnego wizerunku biznesu.

  • … I o wiele więcej!

Co nowego znajdziesz w FLP360


Nowe szablony wiadomości e-mail do potencjalnych klientów i członków zespołu.


Czy masz nowych klientów i potencjalnych FBO, którzy są zainteresowani informacjami o produktach i szansie na biznes Forever? Jest wielu różnych sposobów komunikowania się z bazą kontaktów, jednak stała kampania e-mailowa i częsta komunikacja za pośrednictwem poczty elektronicznej może pomóc w budowaniu długoterminowych relacji.


Aby ułatwić skuteczną komunikację i wesprzeć Cię w prezentowaniu najważniejszych informacji o firmie i produktach, przygotowaliśmy szablony wiadomości e-mail! Dzięki temu wystarczy, że uzupełnisz swoje dane i już możesz docierać do nowych kontaktów, które dodałeś/-aś do FLP360.


Strony internetowe na miarę Twoich potrzeb


Niezależnie od tego, czy chcesz podzielić się produktami, szansą na biznes, czy naszym kluczowym składnikiem – aloe vera, mamy dla Ciebie szablon! Ty decydujesz, co chcesz przekazać swoim potencjalnym klientom i członkom zespołu, gdy trafią na Twoją stronę internetową.


Wybierz jeden z już dostępnych oraz ostatnio zaktualizowanych szablonów, aby móc pochwalić się produktami i opowiedzieć swoją historię. Korzystanie z tych stron umożliwia łatwe zakupy i dołączenie do biznesu, korzystając z twojego numeru FBO. Wystarczy, że udostępnisz osobisty link do strony .flp.com, aby zapraszać nowych klientów i członków zespołu do zapoznania się z ofertą Forever!


Zarejestruj się już dziś i przekonaj się, co FLP360 może dać Twojemu biznesowi!