Liela vīzija

Domā plašāk.  Frāze, ko iepsējams bieži esat dzirdējis, bet neesat veltījis uzmanību tam, lai izvērtētu.  Kā būtu, ja mēs visi tam veltītu minūti? Lai patiesi DOMĀTU un apsvērtu savus mērķus, mūsu nākotni un lietas, ko esam gatavi darīt, lai panāktu tos.  Tagad, iedomājies, ko katrs no mums varētu sasniegt, ja uzskatītu, ka visi īstermiņa mērķi un sasniegumi ir pakāpieni līdz lielām lietām. 

Jums tas varētu nozīmēt kļūšanu par Ērgļiem, tas varētu nozīmēt lielāku finansiālo neatkarību vai strādāt Forever pilnu laiku, ņemot līdzi ģimeni izcilā atvaļinājumā vai nopelnīt Prezidenta bonusu čeku.  Man, DOMĀT PLAŠĀK nozīmē divkāršot savu biznesu un palīdzēt vēl vairāk cilvēkiem visā pasaulē izskatīties labāk un justies labāk. 

Tie, kuri mums pievienojās  Dubaijā, redzēja, kur iemiesojot “domāt plašāk” var aizvest jūs.  Tikai pirms dažiem gadu desmitiem, Dubaija bija neliela tuksneša pilsēta. Daudzi norādīja, ka tā nekad nevarētu būt kaut kas tāds.  Tomēr, viņa Augstība Šeihs Mohammed bin Rashid Al Maktoum, Dubaijas valdnieks, nebija atturīgs.  Viņš atzina, ka vienīgā lieta, kas trūkst ir skaidra nākotnes vīzija un nelokāma ticība, ka Dubaija varētu būt viena no krāšņākajām pilsētām pasaulē. 

Šajos vārdos, AAE ir “iemiesošanās saskaroties ar grūtībām, pārvarot šķēršļus un iekarojot neiespējamo”. Kad Dubaija plānoja Burj Khalifa pirms 15 gadiem, domā, ka to gribēja kā “skaistu” celtni? Protams ne! Viņi plānoja kā LIELĀKO, kā LABĀKO, VISneticamāko torni, kādu pasaule jebkad redzējusi! 

Viņu vīzija bija tikai tā, kas bija jūtama tajā brīdī.  Ja viņu skats būtu zemāks, nav šaubu, ka šāds tornis šeit nebūtu – bet viņi izvēlējās DOMĀT PLAŠĀK! Vai tas izklausās pēc tā kā mēs varētu tiekties?  Ikdienu centieties izmantot paša neatlaidībai un neierobežotai vīzijai par savu dzīvi un biznesu. 

Tas ir virziens kur pagriezta mūsu Dubulto Savu Pārdošanu kampaņa.  Ja mēs visi darītu mazliet vairāk, lai sasniegtu, lai attīstītos, lai sapņotu un strādātu saviem mērķiem, jo tam ko mēs varētu paveikt nav nekādu ierobežojumu!  Nepārdod sev lēti. Nebūvējiet sev “skaistu” biznesu – nesamierinies ar mazāk ko esat pelnījuši un varat sasniegt.  DOMĀ PLAŠĀK!


Smaidiet,

Gregg Maughan
President, Forever Living Products