Wielka wizja

Myśl z rozmachem. To jedno z tych zdań, które słyszymy tak często, że raczej się nad nim nie zastanawiamy. A co, gdybyśmy przez chwilę się skupili? Naprawdę POMYŚLELI i rozważyli swoje cale, swoją przyszłość i to, co jesteśmy gotowi zrobić, by je urzeczywistnić. Pomyślcie, co mógłby osiągnąć każdy z nas, gdyby potraktował swoje krótkofalowe cele i osiągnięcia jako etap pośredni, prowadzący do wielkich dokonań.


Dla Ciebie może to być kwalifikacja Eagle Manager, większa stabilizacja finansowa lub pełne zaangażowanie się w Forever, zabranie rodziny na niezapomniane wakacje czy wypracowanie czeku Chairman’s Bonus. Dla mnie MYŚLENIE Z ROZMACHEM oznacza podwojenie naszego biznesu i pomoc większej liczbie ludzi na całym świecie w zyskaniu lepszego wyglądu i samopoczucia.


Ci z Was, którzy dołączyli do nas w Dubaju, zobaczyli najlepszy przykład tego, dokąd może doprowadzić myślenie z rozmachem. Jeszcze parę dziesiątek lat temu Dubaj był nieledwie pustynną mieściną. Wielu uważało, że nie da się tego zmienić. Jednak szejk Muhammad ibn Raszid Al Maktum, władca Dubaju, nie dał się zniechęcić. Zdawał sobie sprawę z tego, że brakuje tylko jasnej wizji przyszłości i niezłomnej wiary, by Dubaj mógł stać się jednym z najwspanialszych miast świata.


Cytując jego słowa, ZEA „są przykładem stawiania czoła trudnościom, przezwyciężania przeszkód i dokonywania niemożliwego”. Czy myślicie, że kiedy 15 lat temu Dubaj wyobraził sobie Burj Chalifa, była to wizja „niezłego” budynku? Oczywiście, że nie! Miała to być największa, najlepsza, najbardziej NIESAMOWITA wieża, jaką widział świat!


Była to wizja wykraczająca poza ówczesną rzeczywistość. Gdyby zamiary były mniejsze, z łatwością wybudowano by wieżowiec, ale Dubaj MYŚLAŁ Z ROZMACHEM! Czy to nie brzmi jak coś, do czego wszyscy możemy aspirować? Dążmy na co dzień do takiej samej niezachwianej, nieograniczonej wizji swojego życia i biznesu.


I tu jest właśnie miejsce na naszą kampanie Double Your Sales – Podwój swoją sprzedaż. Jeśli każdy z nas zrobi trochę więcej, by sięgnąć dalej, rozwinąć się, marzyć i pracować nad realizacją celów, potencjał naszych osiągnięć będzie nieograniczony! Nie stawiajcie sobie ograniczeń. Nie budujcie „niezłego” biznesu – nie gódźcie się na mniej niż zasługujecie i możecie osiągnąć. MYŚLCIE Z ROZMACHEM!
Keep Smiling,

Gregg Maughan
President, Forever Living Products