Büyük Bir Vizyon

Büyük düşünün. Muhtemelen o kadar çok şey duyduğumuzdan, bazı sözleri düşünmek için bir dakikamızı ayırmayız. Odaklanmak için bir dakikamızı biriktirsek, ne olurdu? Hedeflerimizi gerçekten düşünmek için, geleceğimizi ve bunları gerçeğe dönüştürmek için ne yapmak istiyoruz? Şimdi, kısa vadedeki hedeflerimizi ve başarılarımızı büyük şeylere bir adım atan taşlar olarak düşünürsek, her birimizin neler başarabileceğini düşünün.

Sizin için bu bir Kartal olmak anlamına gelebilir, bu daha fazla finansal istikrarı veya Forever'ı tam zamanlı geçirmek, ailenizi harika bir tatil geçirmek veya bir Chairman's Bonus çeki kazanmak anlamına gelebilir. Benim için BÜYÜK DÜŞÜNMEK, işimizi iki katına çıkarmak ve dünyanın her yerinden daha fazla insana daha iyi görünmesine ve daha iyi hissetmesine yardımcı olmak anlamına geliyor.

Dubai katılımcılar "büyük düşünmenin" nin sizleri nereden bulabileceğinin somut örneğini gördü. Sadece on yıllar önce Dubai, çöl kasabasından daha fazlasını yaptı. Birçoğu asla bunun dışında hiçbir şey olamayacağını düşünmüştü. Bununla birlikte, Dubai hükümdarı Şeyh Muhammed bin Rashid Al Maktoumun, cesareti kırılmış değildi. Kaybedilen tek şeyin geleceğe yönelik net bir vizyon olduğunu ve Dubai'nin dünyanın en görkemli şehirlerinden biri olabileceğine dair kararlı bir inanç olduğunu anladı.

Onun sözleriyle, BAE "zorluklarla yüzleşme, engelleri aşma ve imkânsız kılma" dır. Dubai 15 yıl önce Burj Khalifa'yı öngörürken, "güzel" bir bina istediklerini düşünüyor musunuz? Tabii ki değil! Dünyanın en büyük, en iyisi, en inanılmaz kulesi istediler!

Görüşleri şu an somut olanın ötesinde bir şeydi. Yerlerlerini daha düşük seviyeye getirmiş olsaydı, o kuleyi inşa edebileceklerinden şüphe yoktur - bunun yerine BÜYÜK DÜŞÜNÜYORLAR! Bu, hepimizin isteyebileceği bir şey gibi geliyor mu? Aynı düşünceyi ve bu vizyonu kendi hayatlarınız ve işyeriniz için uygulamak için her gün gayret edin.

Bu 2X kampanyamızın geldiği yer! Herkes büyümek, daha fazla büyümek, hayal etmek ve hedeflerimize göre çalışmak için biraz daha fazlasını yaparsak başarabileceğimiz şey için herhangi bir sınır yoktur! Kendinizi kısa yollara saptırmayın. Kendinize "normal" bir iş kurmayın - hak ettiğinizden daha azına razı olmayın ve başarabilirsiniz. BÜYÜK DÜŞÜNÜN!


Gülümsemeye devam et,

Gregg Maughan
Başkan, Forever Living Products