Spožā (dzeltenā) nākotne

Kamēr citi uzņēmumi piedāvā daudz produktus, un Forever no tiem neatšķiras, vienmēr ir viens vai divi produkti, kas veido visu panākumu pamatu. Forever, tā ir Aloe Vera Gel®. 

Nekad agrāk nav bijusi iespēja izmantot alvejas uzturvielas un priekšrocības, izņemot svaigi nogrieztu lapu. Miljoniem cilvēku pasaulē redzēja alvejas priekšrocības un, tā rezultātā mēs piedzīvojam panākumus jau gandrīz 40 gadus!  Bet, kā visas labas kompānijas, mēs zinām, ka nevaram gulēt uz veciem  Aloe Vera Gel® panākumiem un mūsu piedāvātajiem produktiem – mums jāturpina attīstīties, ieviest jauninājumus un joprojām iekarot tirgu.

Apmierinot patērētāju pieprasījumu un jauno tehnoloģiju izmaiņas, mums jāveic korekcijas, lai joprojām nodrošinātu savu nozīmīgo vietu pasaulē ar alvejas un bišu produktiem! 

Kad es pirmo reizi uzzināju par Tetra Pak iepakojumu sasniegumiem, es biju sajūsmā, bet ar bažām.  Es neuztraucos, ka tehnoloģija vēl nav izpētīta vai iespaidīga, bet tāpat kā daudz mūsu klienti un FBĪ, es biju aizdedzies par mūsu mazo dzelteno pudeli, ko mēs izmantojam jau desmitiem gadu. Es negribētu veikt pārmaiņas, ja vien mums nebūtu 100% pārliecība, ka tā sekmēs Aloe Vera Gel®, mūsu klientu pieredzi dalīties ar alvejas priekšrocībām ar vēl vairāk cilvēkiem pasaulē.

Es iepazinos vairāk ar Tetra Pak tehnoloģiju un tās labumiem, un redzēju to kā jaunu mākslas darbu, es sajutu pārliecību, ka tā varētu būt spēcīga attīstība Forever un liels solis nākotnē!  Iepakojums, kas saglabā vairāk alvejas vērtīgās sastāvdaļas un nodrošina svaigāku garšu -  kā var nebūt par to sajūsmā?  Galu galā, jāskaita tas, kas tajā ir iekšā! Turklāt, iepakojums gatavots no 100% pārstrādājamiem materiāliem un ir racionālāks ražošanas process, tas vēl vairāk apliecina mūsu rūpes par vidi.  Un tas ir daudz ērtāk glabājams ledusskapī!

Mēs zinām, ka pareizas lietas prasa laiku un izmaiņas parasti nav viegli pieņemt.  Esam pārliecināti, ka esat daļa no mūsu kompānijas, kas veltīta inovācijām un nekad nesamierinās ar “pietiekami labs”.  Jūs esat daļa no komandas, kurai ir nākotnes vīzija un ietekmē pasauli, kas griežas ap mums.  Jūs esat daļa no pasaules ģimenes, kas patiesi rūpējas, lai palīdzētu citiem.

Nevaru sagaidīt jūsu personīgo pieredzi ar jauno Aloe Vera Gel® un redzēt jūsu aizraušanos, jaudu, kas pārņems jūsu biznesu.  Nākotne ir šeit – un tā izskatās spilgta!


Vienmēr Jūsu,

Rex Maughan
CEO, Forever Living Products

Saistītie produkti