(Żółta) świetlana przyszłość

Choć wiele firm oferuje szeroką gamę produktów – nie inaczej jest w Forever – zawsze mają one jeden, czy dwa produkty, będące podstawą ich sukcesu i wyznaczające kierunek działań. Dla Forever jest to Aloe Vera Gel.


Nigdy wcześniej ludzie nie mieli możliwości cieszyć się odżywczą mocą aloesu tak, jakby zerwali liść prosto z krzewu. Miliony ludzi na całym świecie poznały korzyści aloesu i w efekcie od niemal 40 lat doświadczamy wspaniałych sukcesów! Jednak, jak wszystkie dobre firmy, wiedzieliśmy, że nie możemy poprzestać na sukcesie Aloe Vera Gel i innych produktów – musieliśmy ewoluować, wprowadzać innowacje i rozwijać się z rynkiem.


Zmieniały się wymagania konsumentów i technologie, a my musieliśmy dokonywać modyfikacji, by pozostawać najbardziej znaczącym dostawcą aloe vera i produktów pszczelich na świecie!


Kiedy po raz pierwszy usłyszałem o ulepszeniach, które umożliwia nowe opakowanie Tetra Pak, byłem podekscytowany, ale też sceptyczny. Technologia była sprawdzona i robiła wrażenie, więc nie w tym rzecz, ale tak jak wielu naszych klientów i FBO byłem przywiązany do żółtego baniaczka, którego używamy od lat. Nie chciałem zmieniać opakowania, nie mając stuprocentowej pewności, że będzie to z korzyścią dla Aloe Vera Gel i naszych klientów oraz że pomoże dzielić się korzyściami aloesu z jeszcze większą liczbą ludzi na świecie.


Kiedy lepiej poznałem technologię Tetra Pak i jej korzyści i kiedy zobaczyłem nowy projekt graficzny, poczułem pewność, że to imponująca ewolucja dla Forever i ogromny krok w przyszłość! Opakowanie, które pozwala zachować więcej cennych substancji odżywczych i zapewnia świeższy smak – jak tu się nie cieszyć? Przecież liczy się to, co w środku! Co więcej, opakowanie wykonane jest z materiałów w 100% przetwarzalnych i umożliwia bardziej precyzyjny proces wytwórczy, co jeszcze lepiej wpisuje się w naszą troskę o środowisko. No i łatwiej je zmieścić w lodówce!


Wiemy, że właściwe wykonywanie rzeczy wymaga czasu, a zmiana nigdy nie jest łatwa. Możecie być pewni, że jesteście częścią firmy, która zaangażowana jest w innowacje i nigdy nie godzi się na „wystarczająco dobre”. Jesteście częścią zespołu, który ma wizję przyszłości naszej firmy i wpływu, jak mamy na otaczający nasz świat. Jesteście częścią globalnej firmy, której szczerze zależy na pomaganiu innym.


Nie mogę się doczekać, kiedy sami wypróbujecie nowy Aloe Vera Gel i dostrzeżecie ekscytującą, przełomową siłę, z jaką wpłynie na Wasz biznes. Przyszłość nadeszła – i jest świetlana!


Forever Yours,

Rex Maughan
CEO, Forever Living Products

Powiązane produkty