Parlak Bir Gelecek

Birçok şirketin, sundukları çok sayıda ürün bılınmakta ve Forever da bu farklı değilken, yaptığımız her işe odaklanarak başarının özünde her zaman bir veya iki ürün var. Forever bizim için bu, Aloe Vera Gel® dir.

Insanlar Aloe'nin faydalarına ve besin maddelerine doğrudan erişemedim; sanki bir yaprağı doğrudan bitkiden kesmişler gibi hissetmektedirler. Dünyadaki milyonlar Aloe'nun faydalarını gördüler ve sonuç olarak yaklaşık 40 yıldır büyük bir başarı elde ettik! Ancak tüm iyi şirketlerde yapışdığı gibi, Aloe Vera Gel® ve diğer ürünlerimizin başarısı üzerinde duramayacağımızı biliyorduk - gelişmeye, yenilik yapmak ve piyasayla hareket etmek zorunda kalmamız gerekti.

Tüketici talepleri ve yeni teknolojiler değiştikçe, dünyanın her yerindeki Aloe Vera ve Arı ürünlerinin en önemli sağlayıcısı olmamızı sağlayacak düzenlemeler yapmak zorundaydık!

Yeni Tetra Pak'la sağlanan paketleme gelişmelerini ilk öğrendiğimde çok heyecanlandım ancak endişe de duydum. Bu teknoloji test edilmediği veya etkileyici olmadığı için endişe etmedim, ancak birçok müşterilerimiz ve FBO gibi onlarca yıldır kullandığımız o küçük sarı şişe hakkında da tutkumuz vardı. Müşterilerimizin tecrübesini ve Aloe Vera Gel'i zenginleştireceğimize % 100 emin olmadığımız sürece bir geçiş yapmak istemiyordum ve Aloe'nun avantajlarını dünyanın dört bir yanındaki insanlarla paylaşmamıza yardımcı oluyorduk.

Tetra Pak teknolojisi ve faydaları hakkında daha fazla şey öğrendiğimde ve yeni resmi gördüğümde, bunun Forever için güçlü bir gelişme ve geleceğe doğru büyük bir adım olduğuna emin oldum! Aloe'nun değerli besin maddelerini daha fazla koruyan ve daha taze bir tat sağlayan ambalajlama beni çok heyecanlandırdı? Buna ek olarak, ambalajlar % 100 geri dönüşümlü malzemelerden üretilen ve çevreye olan bağlılığımızı daha da destekleyen daha modern bir üretim sürecine sahip. Bu ambalaj sayesinde, buzdolabında bile daha kolay muhafaza edilebiliyor!

İşlerin doğru yapılmasının zaman aldığını ve değişimin asla kolay olmadığını biliyoruz. Yeniliğe adanmış ve asla "yeterince iyi" olduk demeyen bir şirketin bir parçası olduğunuzdan emin olun. Şirketimizin geleceği ve çevremizdeki dünyadaki etkileri konusunda bir vizyona sahip olan bir ekibin parçasısınız. Gerçekten başkalarına yardım etmeyi umduğunuz küresel bir ailenin üyesiniz.

Kendiniz için yeni Aloe Vera Gel®'i tecrübe etmenizi ve işinizde yaratacağı heyecan verici, dönüştürücü gücü görmenizi beklemeyin. Gelecek burada - ve parlak görünüyor!


Daima sizinle,

Rex Maughan
Forever Living Products CEO'su

Benzer Ürünler