Globalna sieć

Uwielbiam wiele elementów naszych imprez. W końcu, czego tu nie uwielbiać? Emocje, świętowanie Waszych sukcesów, pirotechnika, dzielenie się nowościami w biznesie… to fantastyczna część mojej pracy. Jest jednak jedna rzecz, na którą cieszę się bardziej niż na wszystkie inne – na okazję do rozmowy i spotkania z tak wieloma przyjaciółmi z całego świata.


W Costa Navarino w Grecji wydarzyło się coś, o czym jeszcze nie miałem okazji Wam opowiedzieć. A chwila przed rozpoczęciem Global Rally w Dubaju – i zbliżający się koniec kwalifikacji Eagle Manager 2017 – zdaje się być dobrą porą.


Jednego wieczora byliśmy na kolacji w Pylos, miasteczku oddalonym około 20 km od Costa Navarino. Wracaliśmy dość późno, zbliżała się północ, sądziłem więc, że ośrodek będzie cichy i opustoszały. Okazało się, że wcale nie. W lobby i w restauracjach FBO z całego świata dzielili się swoimi doświadczeniami, praktykami, wiedzą i kulturą.


W lobby dostrzegłem Orłów z Malezji, jak razem z Orłami z Beneluksu tłumaczą liderom z Japonii, uczestniczącym w EMR po raz pierwszy, dlaczego trzeba być częścią takich programów. To o TO chodzi w wydarzeniach Forever. Miłość pomagania innym i dzielenia się naszą niezwykłą szansą jest tym, co łączy pełnych pasji ludzi z całego świata. To właśnie to stanowi o wyjątkowości Forever, to właśnie to pomaga nam odnosić sukcesy od niemal 40 lat działalności.


Bez wątpienia będziecie mieli okazję doświadczyć takich chwil w Dubaju, gdzie przyjedzie tak wielu światowych liderów. Mam dla Was wyzwanie z tym związane – zastanówcie się dobrze, jaki jest Wasz wkład w rozmowy. Czy prowadzicie je po to, by dzielić się swoimi najlepszymi praktykami, pozytywnym nastawieniem i wiedzą? Czy podochodzicie do takich rozmów z otwartym umysłem i chęcią nauki? Bądźcie ze sobą szczerzy.


Jako laureaci Global Rally jesteście reprezentacją FBO, którzy odnoszą w naszym biznesie największe sukcesy. Wiem, że to ogromna odpowiedzialność! Wasze słowa i przykład, jaki dajecie mają ogromną moc! To na Was polegamy, że będziecie uczyli innych i pokazywali im potęgę pozytywnego podejścia do świata i wytrwałości w obliczu przeciwności.


Nie mogę się doczekać naszego spotkania w Dubaju, świętowania Waszych sukcesów, słuchania o Waszych dokonaniach, a także okazji do uczenia się. Bo prawda jest taka, jeśli w to uwierzycie, że każdego dnia uczę się czegoś nowego o potędze tego biznesu.

Keep Smiling,


Gregg Maughan