Global Network

Etkinliklerimiz hakkında sevdiğim birçok şey var. Başarılarınızı kutlayan heyecan içeren proteknikler, işinizdeki yeni gelişmeleri sizinle paylaşmak ... hepsi etkinliklerimizin şaşırtıcı kısımları. Ancak geri kalan her şeyden daha fazlasını bekliyoruz - dünyanın dört bir yanından çok fazla arkadaşlarınızla görüşme fırsatı.

Yunanistan, Costa Navarino'da ve Dubai'de Global Rally'ye katılma fırsatı bulamayanlar ile buluşma fırsatı yakalayamadık amd Eagle Manager 2017'nin sonuna sonuna gelindiğinde bunun iyi bir zaman olduğu gibi görünüyor .

Birkaçımız Pylos'ta, Costa Navarino'ya yaklaşık 20 dakika uzaklıkta küçük bir kasabada akşam yemeği yemiştik. Lobide ve açık restoranlarda, dünyanın dört bir yanından gelen FBO'lar, deneyimlerini, en iyi tecrübelerini, bilgilerini ve kültürlerini birbirleriyle paylaştılar.

Lobide, bazı Malezya ve Benelüks'ten Eaglelarla paylaşımlarını ve ilk kez EMR'e katılan Japon liderlerine neden bu aktivitenin bir parçası olması gerektiğini söylediklerini gördüm. İşte buu, Forever ile ilgili. Başkalarına yardım etme ve bu muhteşem fırsatın paylaşımına olan sevgimiz, dünyanın her yerindeki bu tutkulu insanları bir araya getiren şeydir. Forever'ı özel kılan şey, yaklaşık 40 yıllık iş yaşamımızda bize yardımcı oldu.

Kuşkusuz, bu kadar çok dünyanın liderinin bir araya geleceği Dubai'de böyle anların bir parçası olmak için bir fırsat olacak. Konuşmaya ve düşünmek için biraz zaman ayırmaya meydan okuyorum. Başkalarıyla paylaşmak için en iyi iş yöntemlerinizi, pozitifliğinizi ve bilginizi yanınızda getiriyor musunuz? Kendinize karşı dürüst olun.

Global Rally katılımcıları olarak, işimizdeki en başarılı FBO'lardan bazılarını temsil ediyorsunuz ve sorumluluğun büyük olduğunu biliyorum! Söylediğiniz kelimeler ve örnekler çok önemli! Başkalarına öğretmek ve onlara olumsuzluklara karşı olumlu ve olumlu olanın gücünü göstermek için sabırsızlanıyoruz.

Pek çoğunuzu Dubai'de görmek, başarılarınızı kutlamak, başarılarınız hakkında bilgi almak ve öğrenmek için sabırsızlanıyorum. Gerçek şu ki, eğer inanabiliyorsanız, ben her gün, işimizin gücü hakkında daha fazla şey öğreniyorum.


Gülümsemeye devam edin,


Gregg Maughan