Jauns veids, kā aplūkot savu biznesu

Radīts ar Google un Salesforce apvienoto jaudu, FLP360° dod jums piekļuvi dažām no labākajām Google Apps un rīkiem, kas var palīdzēt tavā ceļojumā uz spēcīgu uzņēmējdarbību. Priecājamies paziņot, ka tas, ko jūs redzēsiet nākamreiz autorizējoties, ir pilnībā jauna pieredze! 

Mēs esam veikuši FLP360° izskata un noskaņas jauninājumu. Ar jaunu krāsu un dizainu, jūs integrēsietties ar visām Forever vietnēm. Plus, jūs saņemsiet racionalizētu skatījumu uz informācijas paneli, lai viegli pārskatītu to, kas ir vissvarīgākie jūsu biznesam. Ko jūs saņemsiet mājas lapā? Momentuzņēmumus par jūsu darbību un uzaicinātajiem, sarakstu ar nesenajiem pasūtījumiem un savus jaunākos e-pastus. 

Ar jaunajiem atjauninājumiem, jūs saņemsiet paziņojums, ka esat automātiski pievienots jūsu komandas diskusiju grupās un jūsu apakškomanda tiek automātiski pievienota. Tas veido vienkāršāku komunikāciju un jautrību starp komandām, lai jūs vienmēr paliktu vienoti. 

Visi tie paši detalizētie ziņojumi un diagrammas ir pieejami, lai palīdzētu jums stiprināt savu biznesu. Jūs arī saņemsiet visus e-pasta veidnes  Customer Relationship Manager (CRM) rīkus, lai izsūtītu paziņojumus jūsu interesentiem, komandai un klientiem! 

Jaunas mājas lapas veidnes arī palīdzēs jums dalīties ar savu biznesu visā tīmeklī, lai jūs varētu pielāgot ziņojumus katrai tiešsaistes auditorijai, ko jūs vēlaties atlasīt. Nepalaidiet garām jauno F.I.T. veidni! 

Papildus atjauninājumus jūs redzēsiet tīmekļa versijā FLP360 °, FLP360° mobilā aplikācija arī drīz saņems jaunus uzlabojumus. Tagad, kad meklējiet, izmantojot mobilo tālruni, jūs varat redzēt neierobežotu skaitu paaudžu jūsu komandā. Tas viss ar vienu rokas pieskārienu! 

Ja jums nav bijusi iespēja pārbaudīt FLP360°, tad ir īstais laiks! Ar šiem jaunākaniem atjauninājumiem, šis instruments palīdzēs jums paaugstināt jūsu panākumus un liks jums paskatīties savādāk uz savu biznesu. 

Uzziniet vairāk par jaunajām funkcijām FLP360°