Nowy sposób spojrzenia na biznes

FLP360o, zbudowane na połączonej potędze Google i Salesforce, daje ci dostęp do wyśmienitych aplikacji Google oraz narzędzi, które mogą ci pomóc w budowaniu solidnego biznesu. Z przyjemnością ogłaszamy, że to, co zobaczysz po następnym logowaniu, wywrze na tobie całkiem nowe wrażenie!


Zaktualizowaliśmy wygląd i działanie FLP360o. Nowe, eleganckie kolory i design zapewniają spójność ze stylem wszystkich stron Forever. Co więcej, twój panel został zoptymalizowany dla łatwego przeglądania tego, co jest najważniejsze dla twojego biznesu. A co zobaczysz na stronie głównej? Podgląd obrotów i rekrutacji, listę ostatnich zamówień i najnowsze emaile.


Zauważysz też, że jesteś automatycznie dodany/-a do grupy Chatter swojego sponsora, a twoja struktura jest automatycznie dodana do twojej grupy. Dzięki temu, komunikacja w zespole jest łatwa i przyjemna, i zawsze pozostajecie w kontakcie.


Dostępne pozostają wszystkie szczegółowe raporty i wykresy, by pomóc ci budować atuty i szanse w biznesie. W CRM nadal masz wszystkie świetne szablony e-maili, by komunikować się ze swoimi kontaktami, zespołami i klientami!


Nowe szablony stron internetowych pomogą ci dzielić się biznesem w sieci, a ty możesz dobrać swoje przesłanie do odpowiedniej grupy osób, do których chcesz dotrzeć. Nie przegap nowego szablonu F.I.T., który czeka w Managerze Stron!


Nie tylko wersja na komputer FLP360o się zmieniła. Pewne zmiany przeszła też mobilna aplikacja FLP360o. Teraz podczas wyszukiwania będziesz widzieć nieograniczoną liczbę generacji w strukturze. Ogrom informacji jest w zasięgu twoich rąk!


Jeżeli jeszcze nie miałeś/-aś okazji przyjrzeć się FLP360o, koniecznie zrób to teraz! Dzięki najnowszej aktualizacji narzędzie to przyspieszy twoją drogę do sukcesu i pozwoli w nowy sposób spojrzeć na biznes.Dowiedz się więcej o funkcjach FLP360°