İşinize Yeni Bir Bakış Açısı

Google ve Salesforce'un birleşimiyle bir araya getirilen FLP360 °, güçlü bir iş kurma yolculuğunuzda size yardımcı olabilecek en iyi Google Apps ve araçlardan bazılarına erişmenizi sağlar. Bir sonraki girişinizde göreceklerinizin tamamen yeni bir deneyim olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz!

FLP360 ° 'nin görünümünü daha da geliştirdik. Yeni, şık renkler ve tasarım ile Forever sitelerinin tümüyle entegre bir deneyim yaşayacaksınız. Ayrıca, işletmeniz için en önemli olan grubunuzu kolayca incelemek için kontrol panelinizde hızlı bir görünüm elde edeceksiniz. Peki, giriş sayfasında neler var? İş Hacmi ve yeni kayıtlarınızın anlık görüntüleri, son siparişlerinizin bir listesi ve en son e-postalarınız.

Son güncellemelerle, ayrıca, otomatik olarak yüklemeleriniz gruplarınıza eklendiğini farkedeceksiniz. Bu özellik otomatik olarak eklendi. Bu, ekipleriniz arasında iletişimin basit ve eğlenceli olmasını sağlar, böylece daima bağlı kalacaksınız.

Aynı detaylı raporların ve çizelgelerin hepsi, sizi işinizdeki güçlü noktalara ve fırsatlara yönlendirmek için kullanılabilir. Müşterilerinize, ekibinize daha güçlü iletişimi sağlamak için Müşteri İlişkileri Yöneticisi (MİY) aracındaki tüm harika e-posta şablonlarını da kullanabilirsiniz!

Yeni web sitesi şablonları, web'de ki işletmenizin paylaşımında size yardımcı olacak; böylece, iletilerinizi, hedeflemek istediğiniz her çevrimiçi kitleye göre uyarlayabilirsiniz. Yeni F.I.T.'yi kaçırmayın. Şablon Site Yöneticisi'nde sizi bekliyor!

FLP360 ° Web versiyonunda göreceğiniz güncellemelere ek olarak, FLP360 ° Mobil App da bazı iyileştirmeler yapıldı. Şimdi, mobil cihazlarla arama yaptığınızda, alt hatınızda sınırsız sayıda nesil görebilirsiniz. Parmak uçlarınızda çok fazla bilgi var!

FLP360'ı kontrol etme fırsatı bulamadıysanız, şimdi zamanı! Bu en yeni güncellemelerle bu araç başarınızı bırakmanıza ve işinize bakmanın yeni bir yolunu sunmaya yardımcı olacaktır.

FLP360° yenilikleri ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayın