Niezapomniany Zjazd: kronika 40 lat

Każde Global Rally ma swój niepowtarzalny klimat, a wszystkim uczestnikom – i nawet tym, którzy oglądają transmisję w domu – towarzyszą wyjątkowe przeżycia. Nie inaczej było podczas Global Rally 2018 w Dallas w Teksasie. Wspomnienia i przeżycia na zawsze zachowają szczególne miejsce w historii Forever. 

Elitarny prolog 


Global Leadership Team to grupa Forever Business Owners na najwyższym poziomie. Aby dołączyć do tej elitarnej grupy, FBO musi zgromadzić ponad 7500 cc w ciągu roku. To imponujący cel, a ci czołowi liderzy udowadniają, że są zarówno mistrzami budowania biznesu, jak i największymi fanami produktów Forever. Ciąg emocjonujących wydarzeń, jakie mają miejsce podczas Global Rally, rozpoczyna spotkanie zarządu z członkami GLT, które nadaje ton reszcie tygodnia. Planowana jest przyszłość Forever i omawiane to, czego pozostali uczestnicy Global Rally dowiedzą się w następnych dniach. Dzięki tym spotkaniom nasz zarząd zyskuje cenne opinie i komentarze, a nam pomagają one lepiej zadać o to, by Global Rally było wyjątkowym i niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich uczestników. 

Wszystko zaczęło się od historii 

W poniedziałek 23 kwietnia odbyło się pierwsze spotkanie z kolejną grupą liderów i laureatów Global Rally, czyli tymi FBO, którzy w ciągu roku zgromadzili 5000 case credits. 5K Dinner zawsze jest magicznym wydarzeniem, ale w tym roku chcieliśmy, by wydarzenie to zbliżyło nas do siebie jeszcze bardziej. Miejscem akcji stał się piękny, zabytkowy dworzec Dallas Union z okazałymi oknami, filarami i oryginalnymi żyrandolami, a kolacja przerodziła w spektakl, za sprawą rozwieszonych dookoła ekranów. 


Jak tylko zakończono serwowanie dań, światła przygasły, a ekrany ożyły opowieściami ilustrującymi 40 lat biznesu, ludzi i życiowych zmian. Gregg przedstawił ze sceny niezwykłego Japończyka, który wykazał się męstwem, odwagą i bezinteresownością podczas niedawnej klęski żywiołowej. Jego historia tchnęła życie w niezwykłą publikację wydaną z okazji 40. urodzin Forever. Uczestnicy kolacji zostali obdarowani nie tylko osobistą opowieścią Takao, ale również swoimi własnymi egzemplarzami książki, które przez cały wieczór czekały na stole, zamaskowane jako dekoracje. Wieczór wypełniony był zabawą i rozmowami, ale najcenniejszą pamiątką stała się książka, która nadała ton pozostałym wydarzeniom zjazdowego tygodnia.  

Przyszłość aloesuDrugi dzień zjazdowego tygodnia, czyli wtorek zawsze rozpoczyna się od turbo-szkolenia dla laureatów od 2.5K wzwyż. Wyczerpująco omawiane są ważne pytania i kwestie biznesowe, a FBO mają okazję poznać czołowych liderów. W tym roku nasi liderzy podzielili się pięcioma zasadami, kluczowymi w budowaniu biznesu Forever - pij więcej aloesu i używaj produktów, dziel się produktami, sponsoruj więcej osób, realizuj aktywność 4cc i pracuj nad kwalifikacją do każdego programu promocyjnego. Pięciu członków Global Leadership Team mówiło o tych aspektach swojej działalności, które dotyczą jednego z tych kluczowych zagadnień.


Od rośliny do produktu dla Ciebie Środowy Dzień Atrakcji to nie tylko zabawa! W tym roku laureaci Global Rally mieli okazję zobaczyć zakulisową magię Forever, zwiedzając Aloe Vera of America, czyli epicentrum Forever. Rekordowa liczba ponad 7000 FBO przechadzała się między rzędami surowców, aloesu oraz finalnych produktów, gotowych do wysyłki do krajów docelowych. 


FBO nie tylko zobaczyli drogę, jaką przebywa surowy miąższ aloe vera oraz inne składniki, ale także mieli okazję spotkać się i porozmawiać z personelem Aloe Vera of America i przekonać się, jaką frajdą jest tworzenie naszych produktów.


Opowieść z jednorożcem w tle

W czwartek, 26 kwietnia, laureaci uczestniczyli w wyjątkowym szkoleniu, które nie tylko ugruntowało 40 powodów, by kochać Forever, ale także było okazją do poznania nowych produktów i zyskania motywacji. Gość specjalny Shawn Achor, który ostatnio pojawił się w programie Oprah's Super Soul Sessions, autor niedawno wydanej książki o tym, jak wielki potencjał drzemie w każdym z nas, rozpoczął swoje szkolenie zabawną, ale pouczającą anegdotą o swojej siostrze – jednorożcu, który wylądował na „czterech łapach”, po upadku z łóżka podczas zabawy. Przecież wszystko zależy od perspektywy i sposobu myślenia! Jego opowieść i interaktywne szkolenie pokazało wszystkim uczestnikom, że zmiana sposobu myślenia może zmienić twoje życie. Następnie scenę przejęli Gary Shreeve, wiceprezes ds. globalnych operacji i Holly Stout, dyrektor ds. rozwoju produktów, by opowiedzieć o najnowszych produktach Forever, którymi są: napoje aloesowe Forever, program codziennej pielęgnacji skóry Sonya i suplement Forever Active Pro-B. To gruntowne szkolenie jest pierwszą prezentacją nowych produktów i ich korzyści, a zyskana wiedza bardzo ułatwia FBO późniejsze dzielenie się produktami z klientami. Party w rezydencji

Chairman's Bonus Party to zawsze niezapomniany wieczór, ale w tym roku było jeszcze bardziej zachwycające. Świętowaliśmy na Southfork Ranch, w miejscu, gdzie kręcono popularny serial telewizyjny „Dallas” i było to świętowanie na własnym podwórku. Imprezę rozpoczęło teksańskie rodeo, a potem były tańce country i zabawy na świeżym powietrzu. Laureaci Chairman's Bonus i Global Rally rozproszyli się po całym rancho, aby rozkoszować się pysznymi teksańskimi daniami z grill, ujeżdżać mechanicznego byka i zwiedzać Rezydencję Ewingów. Odwiedziło nas nawet Aloe Baby i świetnie się razem ze wszystkimi bawiło. 


Laureaci Chairman's Bonus odebrali swoje czeki, oczywiście wciąż zakryte, by być gotowymi na ich grupowe odsłonięcie wieczorem. 

Po zachodzie słońca, scenę przejął zarząd Forever i rozpoczęło się odliczanie do kulminacyjnej chwili – odsłonięcia czeków Chairman's Bonus. Niebo rozświetliły fajerwerki, a zachwyceni imprezowicz wiwatowali i świętowali zasłużone czeki. 


Spektakl na scenie 

Global Rally Show ma wszystko – począwszy od ekscytującej rozrywki po serdeczne uznanie dla FBO, którzy tak ciężko pracowali w minionym roku. Dwa dni Rally Show to doskonałe ukoronowanie pełnego wrażeń tygodnia. 


Ekipa Global Events przygotowuje się do występów, ustawiając scenę i przeprowadzając próby w dniach poprzedzających spektakularny show. 


Uczestnicy Global Rally są gotowi do wejścia na zjazd. Uczestnicy i goście zajmują miejsca przez rozpoczęciem imprezy. 


Wystąpienie Gregga otwiera Global Rally Show.


Gregg zdradza zawartość książki, wydanej na 40. Urodziny Forever.


Świętujemy 40 lat działalności, dlatego Forever uhonorowało na scenie FBO, którzy są związani z firmą od wielu lat.


Występy artystyczne podczas Global Rally wywołują owacje publiczności.


Laureaci Chairman's Bonus odbierają na scenie swoje czeki.


Gość specjalny mówi o tym, jak Rise Against Hunger zmieniło jego życie.


Forever honoruje elitarną grupę FBO, którzy zapracowali na członkostwo w Global Leadership Team.


Na scenie staje Nando Parrado, aby opowiedzieć swoją historię o pracy zespołowej, przywództwie i odwadze.


Indie cieszą się z miejsca #3 w świecie Forever. # 2 - Francja, # 1 - Japonia 


Aidan O'Hare świetnie się bawi podczas ujawniania kwot na czekach Chairman's Bonus.


Forever Global Rally 2019 odbędzie się w Sztokholmie.


Dominique i Rolf Kipp otrzymują najwyższy czek Chairman's Bonus.

Przeżyj Global Rally i zobacz wszystkie niesamowite chwile na własne oczy! Kwalifikacja 2019 trwa do 31 grudnia 2018 roku, zatem pracuj nad swoimi celami, by wyjechać na to wydarzenie pełne niezrównanych przeżyć!

Dowiedz się więcej o kwalifikacji Global Rally tutaj i zobacz wszystkie zdjęcia z Forever Global Rally 2018 tutaj