Nedēļa FBO studenta dzīvē

Soaring Menedžere Anna Terry sāka savu Forever biznesu 2014. gada martā. Viņa bija pusceļā  savas doktora disertācijas studijām un viņas ienākumi bija tik zemi, ka viņai nācās doties dzīvot mājās pie vecākiem – Anna  jutās nedaudz sagrauta un viņa sāka brīnīties, kādā virzienā viņai būs nepieciešams doties nākotnē...


Akadēmiskais ceļš nebija Annas vienīgā izvēle, bet pēcdiploma pieredze tomēr pakļāva viņu  "klēpjdatora dzīvesveidam"– atvieglots darba veids, kas balstās uz pašmotivāciju, aizraušanos un elastību. Viņa varēja būt studente, bet Anna bija sev arī priekšnieks un laika pārvaldītājs, žonglējot ar prioritātēm un organizatoriskajām prasmēm, Anna kļuva par lietpratēju. 

Joprojām nepārliecināta, ko darīt ar savu karjeru pēc doktora disertācijas, Anna sāka pētīt ideju, par sava "klēpjdatora biznesa" veidošanu, un ar to viņa atrada darba veidu, kas palielina brīvo laiku UN ienākumu potenciālu, kas piesaistīja viņas uzmanību!  

Neskatoties uz pievilcīgo klēpjdatora dzīvesveidu, kad Anna pirmo reizi saskārās ar Forever, viņa sajuta skepsi; viņa sāka savu biznesu ar piesardzību, pierakstījās un strādāja, apvienojot ar studijām. Pirmie seši mēneši bija kā cīņa,  bet Annas domas mainījās, skepse saruka, un viņa kļuva par Menedžeri septiņos mēnešos.

Strādājot Forever vienmēr ir ko mācīties un mēs visu laiku esam kā studenti tirdzniecībā; visveiksmīgākie uzņēmēji ir tie, kuri ir atvērti nepārtrauktai profesionālai attīstībai, un tie kuri, kā Anna, aktīvi cenšas mācīties. Annas attieksme, metodes un panākumi ir ļoti iespaidīgi, un viņa ir pabeigusi savas studijas. Šāds sasniegums ir rezultāts mērķtiecīgai un pastāvīgai darbībai, tāpēc mēs vēlējāmies satikt Annu, lai uzzinātu kāda bija viņas nedēļa, kad viņa kā studente, mēģināja veidot arī savu biznesu.

Pirmdiena

 • Darbs pie domāšanas veida
 • Studijas
 • Informēt jaunus cilvēkus par iespēju

Es vienmēr sāku pirmdienas rītu (un katru rītu) ar darbu pie sava domāšanas veida. Doktora disertācija prasīja no manis milzīgu emocionālu devu un aizņēma man visu laiku, man bija jāceļās un jādodās uz darba ofisu katru rītu! Darbs ar domāšanu arī palīdzēja man fokusēties nepieciešamajam, lai varētu attīstīt savu biznesu. Es parasti sāku darbu 9 no rīta un strādāju līdz 20:00-21:00 vakarā, bet tur vienmēr bija iespēja paņemt pārtraukumu un apmeklēt veikalu vai vietējo kafejnīcu. Tas ir laiks, kad es iegūstu jaunus draugus, lai runātu par Forever. Vienreiz es satiku dāmu, kas bija nopirkusi kāmja būri no manis eBay. Es iedevu viņai savus kontaktus, mēs komunicējām Facebook, un septiņas nedēļas vēlāk viņa bija mana pirmās līnijas Menedžere! Dalīties ar šo fantastisko iespēju ir ļoti svarīgi, un ja jūs ar to nedalaties, tad, manuprāt, tā ir savtība.

Otrdiena

 • Studijas 
 • Noklausīties biznesa apmācības

Otrdienu rītos es atkal biju savā doktora disertācijas darba vietā, bet bieži pavadīju otrdienas vakarus klausoties mūsu iknedēļas apmācības. Tā ir sešu nedēļu apmācības programma tiešsaistē, kas paredzēta, lai sniegtu mūsu komandai nepieciešamo, lai izveidotu veiksmīgu biznesu Forever, bez būtiskām prasmēm. 

Ja jūsu komandai šobrīd nav šāda veida apmācības veida, es ļoti iesaku tādas uzsākt!

Trešdiena 

 • Studijas 
 • Sazināties ar  Menedžeriem
 • Apmeklēt BP 

Viena patiešām svarīga aktivitāte, kas palīdz būt aktīviem, ir regulāri sazināties un būt sakaros ar manas apakšlīnijas Menedžeriem. Rūpēties un attīstīt savus līderus ir svarīgi – tie ir īpaši cilvēki, kuriem ir jāpārvar daudz šķēršļu, lai sasniegtu savu pozīciju, un tā jūs vienmēr varat sniegt padomus viņiem. Trešdienu vakaros  vienmēr bija mūsu vietējās komandas Biznesa Prezentācijas (BP) un es vēlējos tajās būt katru nedēļu un atbalstīt to. Apmeklēt un atbalstīt vietējās Biznesa Prezentācijas ir būtiskas jūsu panākumiem; tas palīdzēs jums uzzināt, kā prezentēt biznesu citiem profesionālā veidā, un tas ir lielisks sociāls pasākums – nekad nelaidu garām iespēju pavadīt laiku kopā ar citiem veiksmīgiem Forever Biznesa īpašniekiem!

Ja jūsu dzīvesvietā nav BP, tad apskatiet Youtube dažus piemērus un sāciet!Ceturtdiena

 • Studijas
 • 1:1 tikšanās
 • Palīdzēt uzsākt biznesu kādam 

Doktora disertācijas laiks man bija elastīgs, tāpēc, ja bija izdevība, es izmantoju visas iespējas, kas veicinātu manu uzņēmējdarbību. Viena svarīga aktivitāte biznesa veidošanā bija regulāras tikšanās 1:1. Tikšanās ar cilvēkiem pie kafijas krūzes bija mans mīļākais veids kā dalīties ar Biznesa Prezentāciju, jo tas ir daudz vairāk personīgi, un, manuprāt, tam ir liela nozīme. Parasti ceturtdienu vakaros es rīkoju biznesa uzsākšanas vakariņas ar kādu no maniem jaunajiem komandas biedriem. Tam ir atbalstoša funkcija, jo bieži tā ir pirmā reize, kad komandas biedrs iepazīstina ar produktiem un iespēju savu ģimeni un draugus. Biznesa iespējas vakariņas ir svarīgas, kad sākat savu Forever biznesu; tās palīdz sajust to "oficiāli", un tas ir lielisks veids, lai veidotu savu regulāro klientu bāzi.

Piektdiena

 • Studijas
 • Laiks ar ģimeni 

Piektdienu vakaros parasti atpūšos vai pavadu laiku ar ģimeni. Mana doktora disertācija bija ļoti saspringta, un tajā pašā laikā mans bizness palīdzēja man atslēgties un palikt kontaktā ar cilvēkiem. Ir ļoti svarīgi atrast līdzsvaru, kamēr pilnībā fokusējies uz mērķi.

Sestdiena 

 • Komandas darba plānošana
 • Kompānijas apmācības 

Manas sestdienu pēcpusdienas vienmēr bija aizņemtas ar komandas darba plānošanu; es ātri sapratu, cik svarīgi bija koncentrēties uz komandas biedru darbību, lai pārliecinātos, ka viņi ir uz pareizā ceļa. Tā bija kā sevis apmācības alternatīva. Ne reizi neesmu izlaidusi Veiksmes dienas pasākumus, regulāri apmeklēju galvenā ofisa apmācības un citus Forever treniņus, kas pieejami FBO. Dažreiz es pat apmeklēju svešas apmācības, ja jutu, ka tās varētu sniegt labumu manai uzņēmējdarbībai. 

Svētdiena

 • Studijas
 • Tikšanās
 • ​Klubkrēsla apmācības

Vienmēr mēģināju veltīt svētdienas tikai mācībām vai satikos ar draugiem, bet svētdienu vakaros vienmēr (un tagad) vadīju ‘Svētdienas klubkrēsla apmācības’. Tas ir trīsdesmit minūšu tiešsaistes apmācība, ar komandas biedru atziņām un atsauksmēm. Pirmkārt, mēs iepazīstam ikvienu, kurš reģistrējies un sponsorē vismaz divas nedēļas un labi startē mazumtirdzniecībā. Mēs izvēlamies tēmu un bieži aicinām vieslektorus. Tas ir lielisks pasākums, kas ir būtisks,lai mudinātu komandas biedrus iziet no savas komforta zonas un dalīties ar padomiem un trikiem.

NEKAD NEPĀRSTĀJ MĀCĪTIES
Nav nekādu grūtu un ātru noteikumu, kad runa ir par Forever uzņēmējdarbības veidošanu, bet konsekventa darbība un vēlme mācīties no citiem FBO, ir neapšaubāms faktors, kuram būs ieguvums. Anna Terry bija  ļoti disciplinēta, lai nodrošinātu šādu rutīnu. Es esmu pārliecināts, ka reizēm domas par biznesa pārtrauksānu šķērsoja viņas prātu, bet galu galā viņa redzēja potenciālu Forever, viņa notvēra vīziju un nezaudēja ticību sev.