Přidejte k rutině trochu té zeleně

Nakopněte svůj aktivní životní styl ideální směsí více než 20 druhů ovoce a zeleniny  


Při našem životním tempu není vždy jednoduché dát si přestávku a dopřát si ovoce a zeleninu. Často volíme rychlá řešení a dáváme si průmyslově zpracované jídlo ve fast foodu nebo v restauraci, abychom alespoň něco snědli. Tento způsob stravování v poklusu může znamenat, že tělo nedostane potřebnou výživu, kterou obsahuje strava bohatá na ovoce a zeleninu. Naštěstí existuje způsob, jak bez námahy získat to nejlepší z pokladnice přírody.  


Forever Supergreens™ dodá tělu klíčové superpotraviny a sílu antioxidantů, které podporují jeho přirozenou obranyschopnost a dokáží udržet jeho výkonnost na vrcholu. Každé balení tohoto výrobku obsahuje perfektní výživu v podobě ideální směsi aloe a více než 20 druhů ovoce a zeleniny v podlouhlém sáčku. Tato kompletní superpotravina chutná skvěle a snadno se míchá s vodou nebo vaším oblíbeným nápojem. Natankujte pro svůj den zelenou energii, kterou najdete pouze ve Forever Supergreens™.   


 Dynamická směs nejlepších přírodních superpotravin   


Abychom zajistili nutriční sílu Forever Supergreens™, hledali jsme nejvýkonnější superpotraviny, ze kterých bychom vytvořili nápoj se silnými výživovými výhodami, a který rovněž pomáhá podporovat zdravou rovnováhu pH. Mít v těle správný poměr zásaditosti a kyselosti pomáhá cítit více energie a podporovat zdraví kostí, svalů a kardiovaskulárního systému.


Naše směs zásadotvorné zeleniny, což je špenát, kapusta a brokolice, podporuje optimální hladinu pH a udržuje vás v rovnováze!


A to je jen začátek, pokud jde o celkové množství účinných zelených a dalších rostlinných složek, které dostanete s Forever Supergreens™. Aloe vera vám pomůže vytěžit maximum z každé složky, protože umožní vašemu tělu vstřebat více živin, zlepší trávení a podpoří přirozenou energii..  


Rozjeďte trénink s Forever Supergreens™ 


Bez ohledu na vaše tréninkové cíle nebo fitness úroveň se Forever Supergreens™ perfektně hodí do tašky na cvičení. Naše silná směs ovoce a zeleniny podporuje sílu a vytrvalost během výkonu a dokonce přispívá k regeneraci svalů po tréninku.


Ať už se chystáte na velký trénink nebo víkendový běh, Forever Supergreens™ nabízí výživovou vzpruhu, kterou potřebujete, abyste vypadali a cítili se co nejlépe.


Pojďte do zelené, zeštíhlete a dopřejte svému tělu výrazné zlepšení se superpotravinami na rostlinné bázi.


Vylepšete svůj oblíbený nápoj o superpotraviny


K tomu, abyste si mohli vychutnat výživnou sílu, která představuje perfektní možnost, jak si dopřát porci ovoce a zeleniny kdykoliv a kdekoliv, potřebujete jenom 2 dl vody a jeden sáček Forever Supergreens™.


Je to také skvělý způsob, jak do vašeho oblíbeného nápoje přidat živiny na rostlinné bázi.


Zkuste přimíchat jedno balení do koktejlu Forever Lite Ultra™. Získáte skvělou kombinaci proteinu a zelených superpotravin. Tu chuť, jak se krémová příchuť jemných bobulí Forever Supergreens ™ doplňuje s čokoládou nebo vanilkou, si zamilujete.


Nezanedbávejte výživu jen proto, že nemáte čas jíst čerstvé ovoce a zeleninu. Život se nezpomalí na požádání. Díky Forever Supergreens™ však můžete využít všech výhod více než 20 druhů ovoce a zeleniny a zároveň udržet krok s rychlým životním stylem. Neexistuje lepší způsob, jak přidat k rutině trochu té zeleně.  


Nastartujte se s recepty inspirovanými Supergreens  


I když Forever Supergreens™ chutná skvěle i s obyčejnou vodou, nebojte se experimentovat. Vyzkoušejte jeden z níže uvedených receptů a nastartujte své tělo i inspiraci!  


Green-a-Colada  


Dopřejte svým chuťovým pohárkům tropický zážitek s nealkoholickým drinkem vylepšeným o Forever Supergreens™. Tento lahodný koktejl je jako malý kousek ráje ve sklenici - ideální pro lenošení u bazénu.  


236 ml kokosové vody


118 ml Forever Aloe Vera Gel™


1 sáček Forever Supergreens™


½ šálku ananasových kousků   


Rozmixujte přísady a přidejte led. Tip pro vás: Nalijte Forever Bee Honey™ na talířek a ponořte do něj okraj sklenice. Nezapomeňte potřít celý okraj. Pak okraj ponořte do misky strouhaného kokosu. Přidejte deštníček, popíjejte a relaxujte v houpacím křesle.  


Mean Green Protein Machine 


Kombinujte nutriční superschopnosti více než 20 druhů ovoce a zeleniny se 17 gramy bílkovin a vynikající vanilkovou příchutí Forever Lite Ultra™. Zkuste začít svůj den s tímto koktejlem nabitým výživnou silou a staňte se pánem situace.  


177 ml kokosové vody


118 ml Forever Aloe Peaches™


1 sáček Forever Supergreens™


1 odměrka Forever Lite Ultra Vanilla™


½ šálku ledu

Všechny ingredience smíchejte a rozmixujte. Posypejte kokosovými vločkami a vychutnejte!