Lietojiet vairāk zaļumu

Smelieties enerģiju aktīvai dzīvei no ideāli saskaņotiem vairāk nekā 20 augļiem un dārzeņiem


Kad vajag pastāvīgi steigties, mēs ne vienmēr atrodam laiku apēst svaigus augļus un dārzeņus. Tā vietā mēs bieži izvēlamies ātri pagatavojamus, iepriekš apstrādātus pārtikas produktus, lai uzreiz varētu remdēt izsalkumu. Var gadīties, ka šādi pārtiekot jūsu organisms nesaņem tik daudz vērtīgo uzturvielu, cik saņemtu ēdot daudz augļu un dārzeņu. Par laimi, ir veids, kā apgādāt organismu ar uzturvielām no zaļumiem, netērējot tam pārāk daudz laika!


“Forever Supergreens” sastāvā ir visvērtīgākie zaļumi un antioksidanti, kas palīdz saglabāt organisma dabisko aizsargfunkciju un nodrošina ar enerģiju labāku rezultātu sasniegšanai. Katra porcija nodrošina ar daudzām uzturvielām, kas ir ideāli kopā saskaņotas no alvejas un vairāk nekā 20 augļiem un dārzeņiem. Šis ļoti vērtīgais produkts ir ar lielisku garšu un to viegli samaisīsiet ar ūdeni vai ar iecienīto dzērienu. Smelieties enerģiju visai dienai ar unikālo “Forever Supergreens” zaļo spēku.


Efektīva vērtīgāko zaļumu kombinācija


Veidojot sātīgo “Forever Supergreens” mēs meklējām vērtīgākos augļus un dārzeņus, lai radītu dzērienu, kas īpaši labi apgādātu organismu ar uzturvielām un palīdzētu saglabāt organisma pH līdzsvaru. Kad organismā ir sārmu un skābju līdzsvars, mēs jūtamies enerģiskāki un koncentrētāki un tas palīdz uzturēt veselīgus kaulus un muskuļus, kā arī palīdz izvairīties no sirds un asinsvadu slimībām.


Mūsu sārmaino dārzeņu, kā piemēram, spinātu, lapu kāpostu un brokoļu kombinācija palīdz uzturēt optimālu pH līdzsvaru un harmonizē jūsu labsajūtu!


Tomēr tas ir tikai sākums runājot par “Forever Supergreens” sastāvā esošajiem  vērtīgajiem zaļumiem un citām augu izcelsmes sastāvdaļām. Alveja, veicinot uzturvielu uzņemšanu un uzturot labu gremošanu, kā arī dabisko enerģiju, palīdz gūt maksimālo labumu no katras sastāvdaļas. 


Gūstiet spēku treniņiem no  „Forever Supergreens“


Neatkarīgi no kā kādi ir jūsu sporta mērķi vai fiziskā forma – “Forever Supergreens” būs lielisks palīgs sporta zālē. Šī efektīvā zaļumu kombinācija palīdz uzturēt spēku un izturību sportojot, kā arī palīdz samazināt muskuļu saspringumu pēc treniņiem.


Nav svarīgi, vai dodaties uz intensīvu treniņu vai uz skriešanu nedēļas nogalē – “Forever Supergreens” palīdzēs apgādāt organismu ar uzturvielām, kuras ir nepieciešamas, lai labi izskatītos un labi justos.


Lietojiet vairāk zaļumu, notievējiet un uzņemiet vairāk vērtīgu vielu no vislabākajiem dabiskajiem produktiem.


Papildiniet iecienītos dzērienus ar vērtīgām vielām


Viss, kas jums ir nepieciešams, lai izbaudītu šo īpaši sātīgo dzērienu un jebkurā laikā ērti papildinātu uzturu ar zaļumiem – tas ir 240 ml ūdens un “Forever Supergreens” paciņa. Vēl jūs varat arī šo vērtīgo dabīgo produktu pievienot savam visiecienītākajam dzērienam.


Pamēģiniet viena iepakojuma saturu atšķaidīt “Forever Lite Ultra” kokteilī, lai iegūtu gan olbaltumvielas, gan vērtīgas uzturvielas no zaļumiem. Jūs noteikti izbaudīsiet maigo “Forever Supergreens” ogu, krējuma un šokolādes vai vaniļas garšas kombināciju.


Nepieļaujiet, ka jums pietrūkst uzturvielas tikai tāpēc, ka jums nav laika ēst svaigus augļus un dārzeņus. Dzīve nekļūst lēnāka, kad jums tas ir vajadzīgs. Taču ir “Forever Supergreens”, kas dod iespēju apgādāt organismu ar vērtīgām uzturvielām no vairāk nekā 20 augļiem un dārzeņiem, nepalēninot tempu. Nav labāka veida, kā papildināt uzturu ar zaļumiem.


   


Smelieties spēku no kokteiļiem ar „Forever Supergreens“  


Kaut gan “Forever Supergreens” ir gards sajaukts ar ūdeni, nebaidieties eksperimentēt. Izmēģiniet kādu no šiem kokteiļiem un smelieties enerģiju un iedvesmu!


ZAĻAIS OLBALTUMVIELU KOKTEILIS


Šis kokteilis apvieno vairāk nekā 20 vērtīgus augļus un dārzeņus, 17 g olbaltumvielu un garšīgo “Forever Lite Ultra” vaniļas garšu. Sāciet savu dienu ar šo sātīgo kokteili, lai spēka pietiktu ilgam laikam.


177 ml kokosriekstu ūdens


118 ml Forever alvejas un persiku sula


1 paciņa “Forever Supergreens”


1 kausiņš “Forever Lite Ultra”


½ krūzīte ledus


Sajauciet visas sastāvdaļas un apkaisiet kokteili ar kokosriekstu skaidiņām. Labu apetīti!


GREEN-A-COLADA


Jūtieties kā tropos ar šo klasisko kokteili, kas atgādina pinakoladas kokteili. Tas ir kā paradīzes gabaliņš glāzē, kas lieliski piemērots atpūtai pie baseina.


236 ml kokosriekstu ūdens


118 ml Forever Aloe vera sulas


1 paciņa “Forever Supergreens”


½ krūzīte ananāsu gabaliņu


Sajauciet visas sastāvdaļas un pievienojiet ledu. Pēc izvēles: uz šķīvi nedaudz uzspiediet Forever medu iemērciet tajā glāzes maliņu. Centieties, lai pārklātos visa maliņa. Tad iemērciet maliņu trauciņā ar kokosriekstu skaidiņām. Dekorējiet ar papīra lietussargu, malkojiet un baudiet atpūtu.