Tarvitage rohkem rohelist

Ammutage aktiivseks eluks energiat enam kui 20-st ideaalsesse kooslusesse ühitatud marjast, puu- ja aedviljast


Kui peame pidevalt tormama, ei leia me alati aega, et süüa värsket puu- ja aedvilja. Selle asemel valime tihtipeale kiiresti valmistatavad ja eelnevalt töödeldud toiduained, et ruttu nälga kustutada. Võib juhtuda, et sedamoodi toitudes ei saa te nii palju väärtuslikke toitaineid kui saaksite rohkelt aed- ja puuvilja süües. Õnneks on olemas hea viis, kuidas neid toitaineid väikese ajakuluga saada!


Forever Supergreens sisaldab kõige tähtsamaid üliväärtuslikke taimi ja antioksüdante, mis aitavad säilitada organismi loomuliku kaitsefunktsiooni ja annavad parimate tulemuste püüdlemiseks energiat. Iga portsjon varustab keha paljude toitainetega, mis pärinevad ideaalselt sünergilisest aaloest ning enam kui 20 marjast, puu- ja aedviljast. See ülimalt väärtuslik toode on hea maitsega ja seda on kerge kokku segada vee või mõne lemmikjoogiga. Ammutage unikaalse Forever Supergreensi rohelise väe abil energiat kogu päevaks!


Kõige väärtuslikumate taimede tõhus kooslus


Toitvat Forever Supergreensi luues otsisime kõige väärtuslikumaid puu- ja aedvilju, et valmistada jook, mis varustaks keha tõhusalt toitainetega ja aitaks säilitada organismi pH-tasakaalu. Kui organismis valitseb aluste ja hapete tasakaal, tunneme end energilisemalt ja enam keskendunumalt, pealegi aitab see luud ja liigesed tervena hoida ning südame-veresoonkonna haiguseid vältida.


Meie aluseliste aedviljade (nagu spinati, lehtkapsa ja brokoli) kooslus aitab säilitada optimaalse pH-tasakaalu ja harmoniseerib enesetunnet.


Ent see on kõikidest Forever Supergreensis sisalduvatest väärtuslikest taimedest ja muudest komponentidest rääkides alles algus. Toitainete omastamist, seedimist ja loomulikku energiataset toetav aaloe aitab igast koostisainest maksimaalselt kasu ammutada.


Ammutage trenniks jõudu Forever Supergreensist


Millised teie sportlikud eesmärgid või füüsiline vorm ka ei oleks, Forever Supergreens on spordisaalis suurepärane abiline. See tõhus taimekooslus annab trenni jaoks jõudu ja vastupidavust ning vähendab treeningujärgset lihaspinget.


Pole tähtis, kas valmistute intensiivseks treeninguks või nädalalõpu jooksuks, Forever Supergreens aitab varustada keha toitainetega, mida on vaja heaks enesetundeks ja väljanägemiseks.


Tarvitage rohkem taimi, salenege ja saage rohkem kasulikke aineid parimast naturaalsest toorainest.


Rikastage lemmikjooke väärtuslike ainetega


Et seda ülitoitvat jooki nautida ja oma toidusedelit millal tahes mugavalt taimsega täiendada, piisab 240 ml veest ja pakist Forever Supergreensist. Samuti võite selle väärtusliku naturaalse toote lisada oma lemmikjooki.


Proovige segada üks pakk kokteili Forever Lite Ultra – nõnda saate nii valke kui ka kasulikke aineid taimedest. Teile meeldib kindlasti Forever Supergreensi marja-koore ja šokolaadi või vanilli mahe maitsekooslus.


Ärge laske toitainete puudusel tekkida ainuüksi sellepärast, et teil ei ole aega süüa värsket puu- ja aedvilja. Elu ei muutu aeglasemaks, kui teil seda vaja on. Kuid on olemas Forever Supergreens, mis pakub võimalust varustada oma keha kasulike ainetega rohkem kui 20-st marjast, puu- ja aedviljast, aeglustamata tempot. Ei ole paremat viisi oma toidusedeli rikastamiseks taimedega.


 


Ammutage jõudu Forever Supergreensiga tehtud kokteilidest


Ehkki Forever Supergreens on maitsev ka veega segatuna, ärge peljake katsetada. Proovige mõnda nendest kokteilidest ning ammutage energiat ja inspiratsiooni!


ROHELINE VALGUKOKTEIL


Selles kokteilis on koos rohkem kui 20 väärtuslikku marja, puu- ja aedvilja, 17 g valke ja Forever Lite Ultra hõrk vanillimaitse. Alustage päeva selle toitva kokteiliga, et jõudu jätkuks kauemaks.


177 ml kookosvett


118 ml Foreveri aaloe-virsikumahla


1 pakk Forever Supergreensi


1 kulbitäis Forever Lite Ultrat


½ tassi jääd


Segage kõik koostisosad omavahel kokku ja puistake kokteilile kookoshelbeid. Head isu!


GREEN-A-COLADA


Klassikalist Pina Coladat meenutava kokteiliga tunnete end kui troopikas. See on justkui tükike paradiisi pokaalis, mis sobib ideaalselt basseini ääres lõõgastumiseks.


236 ml kookosvett


118 ml Foreveri aaloemahla


1 pakk Forever Supergreensi


½ tassi ananassitükke


Segage kõik koostisosad omavahel kokku ja lisage jää. Soovi korral pigistage taldrikule veidi Foreveri mett ja kastke pokaali servad sellesse. Jälgige, et kõik servad kattuksid meega. Seejärel kastke pokaaliservad kookoshelvestega kaussi. Kaunistage paberist vihmavarjuga, rüübake mõnuga ja lõõgastuge.