Vartokite daugiau žalumynų

Pasisemkite energijos aktyviam gyvenimui iš tobulai derančių daugiau nei 20 vaisių ir daržovių   


Kai tenka nuolat skubėti, ne visada atrandame laiko suvalgyti šviežių vaisių ir daržovių. Vietoj jų neretai renkamės greitai paruošiamus, iš anksto apdorotus maisto produktus, kad iš karto numalšintume alkį. Gali būti, kad taip maitindamiesi negaunate tiek vertingų maisto medžiagų, kiek gautumėte valgydami daug vaisių ir daržovių. Laimei, yra būdas apsirūpinti maisto medžiagomis iš žalumynų nesugaištant daug laiko!


„Forever Supergreens“ sudėtyje yra svarbiausių ypač vertingų žalumynų ir antioksidantų, kurie padeda išsaugoti natūralią organizmo apsauginę funkciją ir suteikia energijos siekti geriausių rezultatų. Kiekviena porcija aprūpina gausybe maisto medžiagų iš tobulai derančių alavijų ir daugiau nei 20 vaisių ir daržovių. Šis ypač vertingas produktas yra puikaus skonio, jį nesunkiai sumaišysite su vandeniu ar mėgstamu gėrimu. Pasisemkite energijos visai dienai pasitelkę unikalią „Forever Supergreens“ žaliąją galią.


Efektyvus vertingiausių žalumynų derinys   


Kurdami maistingąjį „Forever Supergreens“ ieškojome vertingiausių vaisių ir daržovių, kad pagamintume gėrimą, kuris ypač gerai aprūpintų maisto medžiagomis bei padėtų išsaugoti organizmo pH pusiausvyrą. Kai organizme tvyro šarmų ir rūgščių pusiausvyra, jaučiamės energingesni ir labiau susikaupę, be to, tai padeda išsaugoti sveikus kaulus ir raumenis bei išvengti širdies ir kraujagyslių ligų.


Mūsų šarminančių daržovių, tokių kaip špinatai, lapiniai kopūstai ir brokoliai, derinys padeda palaikyti optimalią pH pusiausvyrą ir harmonizuoja savijautą!


Tačiau tai tik pradžia kalbant apie visus „Forever Supergreens“ sudėtyje esančius vertingus žalumynus ir kitus augalinius ingredientus. Alavijai, skatindami maisto medžiagų pasisavinimą ir palaikydami gerą virškinimą bei natūralią energiją, padeda gauti maksimalią naudą iš kiekvieno ingrediento.


Pasisemkite jėgų treniruotėms iš „Forever Supergreens“


Kad ir kokie jūsų sportiniai tikslai ar fizinė forma – „Forever Supergreens“ bus puikus pagalbininkas sporto salėje. Šis veiksmingas žalumynų derinys padeda išsaugoti jėgą ir ištvermę mankštinantis bei sumažinti raumenų įtampą po treniruočių.


Nesvarbu, ar ruošiatės intensyviai treniruotei, ar pabėgiojimui savaitgalį – „Forever Supergreens“ padės apsirūpinti maisto medžiagomis, kurių reikia norint gerai atrodyti ir jaustis.


Vartokite daugiau žalumynų, sulieknėkite ir gaukite daugiau naudingų medžiagų iš geriausių natūralių produktų.


Papildykite mėgstamus gėrimus vertingomis medžiagomis 


Viskas, ko reikia, norint pasimėgauti šiuo ypač maistingu gėrimu ir bet kada patogiai papildyti mitybą žalumynais – tai 240 ml vandens ir pakuotė „Forever Supergreens“. Arba galite pagardinti šiuo vertingu natūraliu produktu savo mėgstamą gėrimą.


Pamėginkite įmaišyti vieną pakuotę į kokteilį „Forever Lite Ultra“, kad gautumėte ir baltymų, ir naudingų medžiagų iš žalumynų. Jums tikrai patiks švelnaus „Forever Supergreens“ uogų ir grietinėlės ir šokolado ar vanilės skonio derinys.


Neleiskite, kad jums pritrūktų maisto medžiagų vien todėl, kad neturite laiko valgyti šviežių vaisių ir daržovių. Gyvenimas netampa lėtesnis, kai jums to reikia. Tačiau yra „Forever Supergreens“, kuris suteikia galimybę apsirūpinti naudingomis medžiagomis iš daugiau nei 20 vaisių ir daržovių nelėtinant tempo. Nėra geresnio būdo papildyti mitybą žalumynais. 


  


Pasisemkite jėgų iš kokteilių su „Forever Supergreens“  


Nors „Forever Supergreens“ gardus sumaišytas su vandeniu, nebijokite eksperimentuoti. Išbandykite vieną iš šių kokteilių ir pasisemkite energijos bei įkvėpimo!


ŽALIASIS BALTYMŲ KOKTEILIS


Šiame kokteilyje dera daugiau nei 20 vertingų vaisių ir daržovių, 17 g baltymų ir gardus „Forever Lite Ultra“ vanilės skonis. Pradėkite dieną nuo šio maistingo kokteilio, kad ilgai nepristigtumėte jėgų.  


177 ml kokosų vandens


118 ml Forever alavijų ir persikų sulčių


1 pakuotė „Forever Supergreens“


1 samtelis „Forever Lite Ultra“


½ puodelio ledo


Sumaišykite visus ingredientus ir pabarstykite kokteilį kokosų drožlėmis. Skanaus!  


GREEN-A-COLADA 


Pasijuskite kaip tropikuose su šiuo klasikinę pinakoladą primenančiu kokteiliu. Tai tarsi gabalėlis rojaus taurėje, puikiai tiksiantis atsipalaidavimui prie baseino.6 oz. coconut water  


236 ml kokosų vandens


118 ml Forever Aloe vera sulčių


1 pakuotė „Forever Supergreens“


½ puodelio ananasų gabalėlių


Sumaišykite visus ingredientus ir įdėkite ledo. Pasirinktinai: į lėkštę išspauskite šiek tiek Forever medaus ir įmerkite į jį taurės kraštelį. Stebėkite, kad pasidengtų visas kraštelis. Tada panardinkite kraštelį į dubenėlį su kokosų drožlėmis. Papuoškite popieriniu skėčiu, gurkšnokite ir atsipalaiduokite.