Pridajte k rutine trochu tej zelene

Nakopnite svoj aktívny životný štýl ideálnou zmesou viac ako 20 druhov ovocia a zeleniny


Pri našom životnom tempe nie je vždy jednoduché dať si prestávku a dopriať si ovocie a zeleninu. Často volíme rýchle riešenia a dávame si priemyselne spracované jedlo vo fast foodoch alebo v reštaurácii, aby sme aspoň niečo zjedli. Tento spôsob stravovania môže znamenať, že telo nedostane potrebnú výživu, ktorú obsahuje strava bohatá na ovocie a zeleninu. Našťastie existuje spôsob, ako bez námahy získať to najlepšie z pokladnice prírody.


Forever SuperGreens™ dodá telu kľúčové superpotraviny a silu antioxidantov, ktoré podporujú jeho prirodzenú obranyschopnosť a dokážu udržať jeho výkonnosť na vrchole. Každé balenie tohto výrobku obsahuje perfektnú výživu v podobe ideálnej zmesi aloe a viac ako 20 druhov ovocia a zeleniny v podlhovastom sáčku. Táto kompletná superpotravina chutí skvele a ľahko sa mieša s vodou alebo vaším obľúbeným nápojom. Natankujte pre svoj deň zelenú energiu, ktorú nájdete iba vo Forever SuperGreens™.   


Dynamická zmes najlepších prírodných superpotravín  


Aby sme zaistili nutričnú ​​silu Forever SuperGreens™, hľadali sme najvýkonnejšie superpotraviny, z ktorých by sme vytvorili nápoj so silnými výživovými výhodami, a ktorý tiež pomáha podporovať zdravú rovnováhu pH. Mať v tele správny pomer zásaditosti a kyslosti pomáha cítiť viac energie a podporovať zdravie kostí, svalov a kardiovaskulárneho systému.


Naša zmes zásadotvornej zeleniny, čo je špenát, kel a brokolica, podporuje optimálnu hladinu pH a udržuje vás v rovnováhe!


A to je len začiatok, pokiaľ ide o celkové množstvo účinných zelených a ďalších rastlinných zložiek, ktoré dostanete s Forever SuperGreens™. Aloe vera vám pomôže vyťažiť maximum z každej zložky, pretože umožní vášmu telu vstrebať viac živín, zlepší trávenie a podporí prirodzenú energiu.  


Rozbehnite tréning s Forever Supergreens™ 


Bez ohľadu na vaše tréningové ciele alebo fitness úroveň sa Forever SuperGreens™ perfektne hodí do tašky na cvičenie. Naša silná zmes ovocia a zeleniny podporuje silu a vytrvalosť počas výkonu a dokonca prispieva k regenerácii svalov po tréningu.


Či už sa chystáte na veľký tréning alebo víkendový beh, Forever SuperGreens ™ ponúka výživovú vzpruhu, ktorú potrebujete, aby ste vyzerali a cítili sa čo najlepšie.


Poďte do zelenej, zoštíhli a doprajte svojmu telu výrazné zlepšenie sa superpotraviny na rastlinnej báze. 


Vylepšite svoj obľúbený nápoj o superpotraviny


K tomu, aby ste si mohli vychutnať výživnú silu, ktorá predstavuje perfektnú možnosť, ako si dopriať porciu ovocia a zeleniny kedykoľvek a kdekoľvek, potrebujete len 2 dl vody a jeden sáčok Forever SuperGreens™.


Je to tiež skvelý spôsob, ako do vášho obľúbeného nápoja pridať živiny na rastlinnej báze.


Skúste primiešať jedno balenie do kokteilu Forever Lite Ultra™. Získate skvelú kombináciu proteínu a zelených superpotravín. Tú chuť, ako sa krémová príchuť jemných bobúľ Forever SuperGreens™ doplňuje s čokoládou alebo vanilkou, si zamilujete.


Nezanedbávajte výživu len preto, že nemáte čas jesť čerstvé ovocie a zeleninu. Život sa nespomalí na požiadanie. Vďaka Forever SuperGreens™ však môžete využiť všetky výhody viac ako 20 druhov ovocia a zeleniny a zároveň udržať krok s rýchlym životným štýlom. Neexistuje lepší spôsob, ako pridať k rutine trochu tej zelene. 


Naštartujte sa s receptami inšpirovanými SuperGreens 


Aj keď Forever SuperGreens™ chutí skvele aj s obyčajnou vodou, nebojte sa experimentovať. Vyskúšajte jeden z nižšie uvedených receptov a naštartujte svoje telo i inšpiráciu!  


Green-a-Colada  


Doprajte svojim chuťovým pohárikom tropický zážitok s nealkoholickým drinkom vylepšeným o Forever SuperGreens™. Tento lahodný koktejl je ako malý kúsok raja v pohári - ideálne pre leňošenie pri bazéne.  


236 ml kokosovej vody


118 ml Forever Aloe Vera Gel™


1 sáčok Forever SuperGreens™


1/2 šálky ananásových kúskov  


Rozmixujte prísady a pridajte ľad. Tip pre vás: Nalejte Forever Bee Honey™ na tanierik a ponorte do neho okraj pohára. Nezabudnite potrieť celý okraj. Potom okraj ponorte do misky strúhaného kokosu. Pridajte dáždniček, popíjajte a relaxujte v hojdacom kresle.  


Mean Green Protein Machine 


Kombinujte nutričné ​​superschopnosti viac ako 20 druhov ovocia a zeleniny sa 17 gramami bielkovín a vynikajúcou vanilkovou príchuťou Forever Lite Ultra™. Skúste začať svoj deň s týmto kokteilom nabitým výživnú silou a staňte sa pánom situácie.  


177 ml kokosovej vody 


118 ml Forever Aloe Peaches™


1 sáčok Forever SuperGreens™ 


1 odmerka Forever Lite Ultra Vanilla™


1/2 šálky ľadu

Všetky ingrediencie zmiešajte a rozmixujte. Posypte kokosovými vločkami a vychutnajte!