No auga uz produktu pie jums: Viss par alveju

Aloe Vera ir galvenā sastāvdaļa mūsu fenomenālajos produktos, tāpēc mēs ļoti rūpīgi pārliecināmies, ka mēs novācam tikai labāko. Ir atrastas 400 alvejas sugas augu sausajos reģionos visā pasaulē, bet ir tikai viena suga, kurai piemīt maģiski nomierinošas spējas ... Aloe Barbadensis Miller. Tā ir pazīstama ar nomierinošajām īpašībām nelieliem apdegumiem, nomierina un mitrina sakairinātu ādu un pat uzlabo jūsu ādas dabisko atjaunošanās spēju.


Ar zinātni, inovācijām un mūsu uzticamo izpētes un attīstības komandu, Forever ir vienīgais, pilnībā vertikāli integrētais, Aloe Vera uzņēmums pasaulē, un mēs cenšamies radīt labāko Aloe Vera tieši jums. MŪSU PLANTĀCIJU ĪPAŠNIEKS


Forever bieži saka, "kaut ko mazāk par labāko mēs nekad nedarām," un mēs uzskatām, ka nav labāka vieta, kur sākt uzstādīt latiņu visaugstākajiem standartiem nozarē, kā mūsu alvejas plantācijas.


Lai saglabātu pilnīgu kvalitātes kontroli pār mūsu alveju, Forever pieder un kontrolē 100%  savas alvejas plantācijas Rio Grande Valley Teksasas dienvidos un 6500 akru plantācijas Dominikānas Republikā, lielākās pasaulē. Mums ir pilnīga kontrole par stādīšanas sezonu, augu izvēli, pavairošanas metodēm un nezāļu kontroli, ražas novākšanu, apstrādi, uzglabāšanu un piegādi. Tas nozīmē, ka tad, kad apstrādātais Aloe Vera gēls nonāk līdz mūsu ražošanas iekārtām, nav pilnīgi nekādu šaubu par tā kvalitāti, un tas mums ir vissvarīgākais.


Kad runa ir par alvejas ražas novākšanu un apstrādi, mūsu zinātniskā vadība ir paredzēta tam, lai nodrošinātu mums svaigākos, spēcīgākos pieejamos produktus. Daba mums ir devusi brīnišķīgu dāvanu - alveju, un mūsu zinātnieki koncentrējas uz pilnīgu tās potenciāla izmantošanu. Paturot to prātā, mūsu īpašais novākšanas un patentētās stabilizācijas process pastāvīgi attīstās, lai nodrošinātu, ka mēs saglabājam alveju savā svaigākajā formā un saņemam maksimālo iespējamo labumu.


Līdz šai dienai mēs esam saglabājuši stādīšanu ar rokām, novākšanas un apstrādes paņēmienus, lai saglabātu augstāko kvalitātes kontroles līmeni. Ar perfekti līdzsvarotu augsni, ideālu temperatūru un pareizo nokrišņu daudzumu, mēs attīstītam alvejas augu kvalitāti. Mūsu Dominikānas Republikas plantācijās, ir vairāk nekā 30 miljoni augu un raža līdz 1 miljonam mārciņu alvejas nedēļā!MŪSU BIZNESA STŪRAKMENS


Kad Forever Living dibinātājs Rex Maughan paredzēja dinamiku, kāda varētu būt Forever, viens no galvenajiem aspektiem bija spēja nodrošināt visaugstākās kvalitātes produktus uz planētas. Rex uzticamā kvalitāte nekad nav mainījusies vai tikusi apdraudēta.


Forever Living prasa vispriekšzīmīgāko kvalitāti katra procesa solī, lai nodrošinātu mūsu novāktās alvejas kvalitāti. Mēs, joprojām, tikpat rūpīgi pārliecināmies, ka tā nonāk mūsu ražošanas iekārtās neskartā formā.


Lapas tiek apstrādātas dažu stundu laikā, lai nodrošinātu, ka vissvaigākais Aloe Vera gēls piegādāts neskarts, ar visām tā raksturīgajām īpašībām, tā, ka nepārtraukti strādājam ar vistīrāko izejmateriālu uz planētas.


Kā jau jūs esat sapratuši, mēs domājam par Aloe Vera ... daudz. Šis brīnumainais augs ne tikai iedvesma, bet arī pamats mūsu attīstītajām ādas kopšanas, svara kontroles, kosmētikas, uztura un personīgās higiēnas produktu līnijām. Tas vada nepārtrauktās inovācijas mūsu pētījumos un attīstības komandā, un ļauj mums ieviest jauninājumus katru gadu ar jaunu un labāku produktu. Mēs teiktu, "Jo vairāk mēs zinām par Aloe Vera, jo vairāk mēs mīlam to!"

Saistītie produkti