Od rośliny do produktu dla Ciebie: wszystko o aloesie

Aloe Vera to główny składnik wielu naszych fenomenalnych produktów, dlatego bardzo poważnie traktujemy kwestię jego jakości. Na pustynnych terenach całego świata może rosnąć 400 gatunków aloesu, ale tylko jeden z nich jest od tysiącleci ceniony za swoje niezwykłe właściwości kojące… Aloe Barbadensis Miller.

Forever, ze swoją nauką, innowacyjnością i oddanym zespołem ds. badań i rozwoju, jest jedyną całkowicie zintegrowaną pionowo firmą aloe vera na świecie, a naszą intencją jest dostarczanie najlepszego aloesu bezpośrednio do Was.


WŁASNE PLANTACJE


W Forever często mówimy: „Nigdy nie zadowoli nas gorsze od najlepszego” i wierzymy, że najlepiej postawić wysoką poprzeczkę branżowym standardom tam, gdzie się to wszystko zaczyna – na plantacjach aloesowych.


Aby zachować pełną kontrolę nad jakością aloesu, Forever posiada i kontroluje w 100% swoje plantacje aloesowe, zarówno w Dolinie Rio Grande w południowym Teksasie, jak i 65000-akrową plantację w Republice Dominikany – największą na świecie. Mamy całkowitą kontrolę nad porą sadzenia, doborem roślin, sposobem nawożenia i odchwaszczania, czasem zbiorów, przetwarzaniem, przechowywaniem i dostawami. Co najważniejsze, dzięki temu nie mamy wątpliwości co do jakości surowca, kiedy przetworzony miąższ aloe vera przyjeżdża do naszych zakładów wytwórczych.


Jeśli chodzi o zbiór i przetwarzanie aloesu, nasze kierownictwo naukowe dba, byśmy dysponowali jak najświeższym i najbardziej efektywnym produktem. Postrzegamy aloes jako wspaniały dar natury, a nasi naukowcy koncentrują się na jak najpełniejszym wykorzystaniem jego potencjału. Dlatego nasze sposoby zbierania oraz opatentowany proces stabilizacji cały czas ewoluują - dla utrzymania aloesu w jak najświeższej formie i z zachowaniem maksymalnych korzyści.


Do dziś uprawiamy, zbieramy i przetwarzamy aloes ręcznie, by mieć gwarancję jak najpełniejszej kontroli nad jakością. Dzięki doskonale zbilansowanej glebie, idealnej temperaturze i odpowiedniej częstotliwości deszczu, jakość wrasta w nasz aloes. Na plantacji na Dominikanie rośnie ponad 30 milionów roślin i tygodniowo zbieramy ponad 1 milion funtów aloesu!FUNDAMENT NASZEGO BIZNESU


Kiedy założyciel Forever Living, Rex Maughan kształtował ideę, z której wyrosło Forever, jednym z fundamentalnych założeń były produkty najwyższej jakości. Rex pozostał wierny idei jakości i nigdy od niej nie odstąpił.


Forever Living wymaga wzorcowej jakości na każdym etapie każdego z procesów. Tak samo skrupulatnie pilnujemy, by do naszych zakładów wytwórczych aloes docierał w swojej pierwotnej formie. Liście przetwarzane są w ciągu kilku godzin, by miąższ aloe vera zachował świeżość i oryginalne właściwości, dając nam jak najczystszy surowiec.


Nie trudno zgadnąć, że aloes zaprząta nasze myśli. Ta cudowna roślina jest nie tylko inspiracją, ale i podstawą naszych, wciąż ewoluujących, linii produktów kosmetycznych, do kontroli wagi, kosmetyków kolorowych, suplementów diety i produktów codziennej pielęgnacji. Stoi za innowacyjnością naszego zespołu ds. badań i rozwoju, i pozwala nam co roku przedstawiać nowe, lepsze produkty. Powiedziano: „Im więcej wiemy o aloesie, tym bardziej go kochamy!”

Powiązane produkty