Tarladan ürüne, üründen size: Aloe hakkında herşey

Aloe Vera, ürünlerimizin birçoğunun temel içerik maddesidir; işte bu yüzden tarlalarımızda en iyi hasadı elde etmek için büyük bir özen gösteriyoruz. Dünyanın kuru iklime sahip bölgelerinde 400 adet Aloe bitki türü mevcuttur ancak bin yıllık dönem boyunca sihirli bir biçimde yatıştırıcı özellikleri nedeniyle tanınan tek bir türü vardır, Aloe Barbadensis Miller. Bu bitki; ikincil derece yanıkları yatıştırması, stresli cildi rahatlatması ve nemlendirmesi ve hatta cildin doğal kendini yenileme yeteneğini desteklemeye yardımcı olması ile bilinir.  


Bilim, yenilik ve özverili araştırma ve geliştirme ekibi ile Forever Living dünyanın tümüyle dikey bütünleşmiş tek Aloe Vera şirketidir. Forever olarak kendimizi, size en iyi Aloe Vera’yı sunmaya adadık. 


KENDİ TARLALARIMIZA SAHİP OLMAK


Forever’da sıkça söylenen bir söz vardır, “Sadece en iyi olanı yapacağız”. Endüstrideki en yüksek standartları elde etmek amacıyla çıtayı yükseltmeye başlamak için her şeyin başladığı yer olan Aloe tarlalarımızdan daha iyi bir yer olmadığını düşünüyoruz.


Aloe üzerinde eksiksiz olarak kalite kontrolü sağlamak için Forever, Güney Teksas’taki Rio Grande Valley’deki ve dünyanın en büyüğü olan Dominik Cumhuriyeti’ndeki 6.500 dönümlük tarlaların %100’ünün sahibidir ve bunları tümüyle kontrol altında tutar. Ekim mevsimi, bitki seçimi, gübreleme ve zararlı ot kontrol yöntemleri, hasat mevsimleri, işleme süreci, depolama ve dağıtım konularında tam anlamıyla kontrol sahibiyiz. Her şeyden önemlisi, bu durum işlem görmüş Aloe Vera jel üretim tesisimize ulaştığında kaynağın kalitesi hakkında herhangi bir sorun olmadığı anlamına gelmektedir.


Aloe’nin hasat edilmesi ve işlenmesi söz konusu olduğunda, bilimsel liderliğimiz mevcut olan en taze ve en güçlü ürüne sahip olduğumuzu garanti altına almaya adanmıştır. Buradan baktığımızda doğa, Aloe’nin içinde bize muhteşem bir hediye sunmuştur ve bilim adamlarımız Aloe’nin sahip olduğu potansiyeli geliştirme üzerine odaklanmıştır. Bunu aklımızda tutarak şunu söyleyebiliriz ki, özel hasat kaldırma ve patentli stabilizasyon süreçlerimiz Aloe’yi en taze şekliyle korumayı ve mümkün olan en üst düzey faydaları sağlamayı garantilemek için sürekli olarak geliştirilmektedir.


Bugüne kadar kalite kontrolü her aşamada korumak adına elle dikim, hasat etme ve işleme tekniklerini sürdürüyoruz. Toprağın mükemmel dengesi, ideal sıcaklık ve doğru miktardaki yağış ile Aloe’nin kalitesini arttırıyoruz. Dominik Cumhuriyeti’ndeki tarlamızda 30 milyondan fazla Aloe bitkimiz bulunmaktadır ve haftada 454 tondan fazla Aloe hasat etmekteyiz. 


İŞİMİZİN TEMELİ


Forever Living’in kurucusu Rex Maughan Forever olmanın dinamikleri öngörürken, en temel unsurlardan biri dünyanın en kaliteli ürünleri sunma becerisiydi. Rex Maughan’ın kaliteye olan bağlılığı asla değişmedi veya bu konuda hiç taviz vermedi.


Forever Living, hasat edilen Aloemizin kalitesini garanti altına almak için her işlemin her aşamasında sadece en kaliteli olanı istemektedir. Aloe’nin en saf şekliyle üretim tesislerimize ulaştığından emin olmak için büyük ölçüde gayret gösteriyoruz.


Yapraklar, Aloe’nin doğal özellikleri kaybolmadan en taze Aloe Vera jelin üretim tesislerine ulaşmasını sağlamak için saatler içinde işleme tabi tutulur ve bu sayede her zaman en saf kaynaktan elde edilen madde ile çalışırız.  


Tahmin edebileceğiniz gibi Aloe Vera konusunda oldukça fazla kafa yoruyoruz. Bu mucizevi bitki sadece bir ilham değil, aynı zamanda geliştirdiğimiz her cilt bakımı, kilo kontrol, kozmetik, besin takviyesi ve kişisel bakım ürün yelpazesinin ardındaki temeldir. Araştırma ve geliştirme ekibimizin sürekli yenilik yapmasını sağlar ve her yıl yeni ve daha iyi ürünler sunmamızda bize imkan tanır. Şöyle söylenir, “Aloe Vera hakkında ne kadar çok bilgi sahibi olursanız, onu o kadar çok seversiniz.”

Benzer Ürünler