Aloe jak ji vymyslela příroda

V posledních letech se zvýšila poptávku po přirozené produkci, po mase z udržitelných zdrojů a po produktech pocházejících ze spravedlivého obchodu, proto nepřekvapuje, že společnosti se snaží původ složek produktu vysvětlovat na bázi "z farmy na stůl".


Lidé chtějí vědět a zaslouží si vědět, odkud pochází jejich jídlo a pití, proto je společnost Forever Living tak hrdá na to, že může říct, že filozofie "od rostliny přes produkt k vám" je způsob, kterým jsme se při naší činnosti vždy řídili. Ne proto, že je to "cool", ale protože jedním z našich hlavních principů je víra v to, že věci je třeba dělat správně.


Jsme vertikálně integrovaná společnost, což znamená, že nejen vlastníme výrobní a distribuční provozy, ale i fyzické plochy, na kterých se naše aloe pěstuje. O svém procesu a kvalitě produktů, které během něj vznikají, jsme natolik přesvědčeni, že se považujeme za "společnost aloe vera". Když si přečtete více o tomto procesu a o čistotě naší produkce, podle nás si to budete myslet také!


Od okamžiku, kdy se naše aloe zakoření v zemi, zajišťujeme pečlivou výživu každé rostliny, aby byly její hrubé zelené listy svěží a silné. Když dozrají spodní listy, což je přibližně za rok, sklízíme každou rostlinu ručně. Sklízejí se jen listy, které jsou zcela zralé, abychom mohli získat co největší množství čistého gelu.


Po odstranění z rostliny se každý list přepraví na naši místní zpracovací stanici, kde se umyje a nařeže. Každý list před ručním řezáním myjeme dvakrát. Ručním řezáním zajistíme úplné odstranění kůry a zůstane jen výživný gel z vnitřní části listu. Gel z aloe vera pak prochází několika stanicemi na kontrolu kvality, kde se odstraňují všechny nedostatky. Potom se dostává ke zpracování do aseptické nádrže. Celý tento proces trvá šest hodin od sklizně, aby se zajistilo, že všechny prospěšné vlastnosti aloe zůstanou nedotčeny.


Během aseptického procesu se aloe na krátký čas zahřívá, aby se v ní zachovaly všechny výhody a svěžest, přičemž se zároveň bez nutnosti konzervace bezpečně odstraní špatné bakterie. Bylo prokázáno, že tímto procesem se v aloe uchová o více než 300% více vitamínů, díky čemuž má konečný produkt takovou svěží chuť a je maximálně výživný. Čistý gel z aloe vera se pak hromadně balí do velkých nádob na přepravu do jednoho z našich výrobních zařízení.


Z našich plantáží se do našich výrobních zařízení dostává každý rok více než osm milionů galonů gelu aloe vera. Společnost Aloe Vera of America se sídlem v Dallasu ve státě Texas je výrobní centrálou pro všechny naše provozy na výrobu aloe na světě. Toto moderní zařízení se může pochlubit nejnovějšími výrobními technologiemi, produktovými laboratořemi a výzkumem a vývojem produktů.


Když se hromadně balený gel dostane k výrobci, doplní se do něj další přísady podle našich patentovaných složení. Díky 99,7-procentnímu gelu z vnitřního listu se gel Forever Aloe Vera gel® maximálně podobá gelu, který byste získali po rozřezání čerstvého listu aloe vera! Další složení tvoří Forever Aloe Berry Nectar® a Forever Aloe Peaches®, které jsou dochucené ovocnými šťávami a koncentráty, aby měli další pozitivní výživné vlastnosti a příjemnou ovocnou chuť.


Produkt se podrobuje testům, aby se zajistilo, že splňuje všechny produktové specifikace, a pak se podruhé zahřívá. Tím se zajistí, že v důsledku se do složení nedostane nic, co by mohlo ohrozit jeho kvalitu nebo celistvost. Poté se složení dostává na balicí linku.


Každé balení tetra-pack je až do naplnění nápoji aloe vera od společnosti Forever ploché. Toto sterilní balení se lisuje a formuje do svého tvaru během plnění. Když je plné, na vakuově zapečetěný sterilní otvor se nasadí uzávěr. Udělají se závěrečné kontroly kvality a naše nápoje s obsahem aloe jsou uvolněny k odeslání se všemi pozitivy uzavřenými uvnitř.


Regionální distribuční centra ve společnosti Aloe Vera of America a Forever Direct v Holandsku dodávají produkty společnosti Forever do více než 158 států světa. To, že máme vlastní distribuční síť, nám umožňuje regulovat přípravné lhůty, snižovat náklady a zajistit dodržování našich přísných standardů kvality ve všech našich distribučních kanálech.


Tato zařízení hromadně doplňují menší distribuci na celém světě a nyní přepravují produkty přímo k zákazníkům ve dvanácti státech. Díky komplexnímu systému průlomové technologie je každý produkt, který si objednáte, pečlivě zabalen nejefektivnějším způsobem. Řídí to naše týmy, které jsou hrdé na to, že jsou součástí tohoto významného dodavatelského řetězce. Po zabalení se důkladně zkontroluje přesnost každého balení a balení se pozorně zapečetí, aby se k vám bezpečně dostalo.


Díky naší filozofii "od rostliny po produkt až k vám" můžeme kontrolovat náklady a co je nejdůležitější, i kvalitu našich produktů v každém kroku procesu, což znamená, že máte jistotu, že dostáváte ten nejlepší produkt, od rostliny po produkt až k vám.

Související produkty