Aloe ako ju vymyslela príroda

V posledných rokoch sa zvýšil dopyt po prirodzenej produkcii, po mäse z udržateľných zdrojov a po produktoch pochádzajúcich zo spravodlivého obchodu, preto neprekvapuje, že spoločnosti sa snažia pôvod zložiek produktu vysvetľovať na báze „z farmy na stôl“.


Ľudia chcú vedieť a zaslúžia si vedieť, odkiaľ pochádza ich jedlo a pitie, preto je spoločnosť Forever Living taká hr dá na to, že môže povedať, že filozofia „od rastliny cez produkt ku vám“ je spôsob, ktorým sme sa pri našej činnosti vždy riadili. Nie preto, lebo je to „cool“, ale preto, lebo jedným z našich hlavných princípov je viera v to, že veci tr eba robiť správne.


Sme vertikálne integrovaná spoločnosť, čo znamená, že nielen vlastníme výrobné a distribučné prevádzky, ale aj fyzické plochy, na ktorých sa naša aloe pestuje. O svojom procese a kvalite produktov, ktoré počas neho vznikajú, sme natoľko presvedčení, že sa považujeme za „spoločnosť aloe vera“. Keď si prečítate viac o tomto procese a o čistote našej produkcie, podľa nás si to budete myslieť tiež!


Od okamihu, keď sa naša aloe zakorení v zemi, zabezpečujeme starostlivú výživu každej jednej rastliny, aby boli jej hrubé zelené listy svieže a silné. Keď dozrejú spodné listy, čo je približne o rok, zberáme každú jednu rastlinu ručne. Zberajú sa len listy, ktoré sú úplne zrelé, aby sme mohli získať čo najväčšie množstvo čistého gélu.


Po odstránení z rastliny sa každý list prepraví na našu miestnu spracovaciu stanicu, kde sa umyje a nareže. Každý list pred ručným rezaním umývame dvakrát. Ručným rezaním sa zabezpečí úplné odstránenie kože a zostane len výživný gél z vnútornej časti listu. Gél z aloe vera potom prechádza niekoľkými stanicami na kontrolu kvality, kde sa odstraňujú všetky nedostatky. Potom sa dostáva na spracovanie do aseptickej nádrže. Celý tento proces trvá šesť hodín od zberu, aby sa zaistilo, že všetky prospešné vlastnosti aloe zostanú nedotknuté.


Počas aseptického procesu sa aloe na krátky čas zahrieva, aby sa v nej zachovali všetky výhody a sviežosť, pričom sa zároveň bez potreby konzervovania bezpečne odstránia zlé baktérie. Bolo preukázané, že týmto procesom sa v aloe uchová o viac než 300 % viac vitamínov, vďaka čomu má konečný produkt takú sviežu chuť a je maximálne výživný. Čistý gél z aloe vera sa potom hromadne balí do veľkých nádob na prepravu do jedného z našich výrobných zariadení.


Z našich plantáží sa do našich výrobných zariadení dostáva každý rok viac než osem miliónov galónov gélu aloe vera. Spoločnosť Aloe Vera of America so sídlom v Dallase v štáte Texas je výrobnou centrálou pre všetky naše prevádzky na výrobu aloe na svete. Toto moderné zariadenie sa môže pochváliť najnovšími výrobnými technológiami, produktovými laboratóriami a výskumom a vývojom produktov.


Keď sa hromadne balený gél dostane k výrobcovi, doplnia sa doňho ďalšie prísady podľa našich patentovaných zložení. Vďaka 99,7-percentnému gélu z vnútorného listu sa gél Forever Aloe Vera Gel® maximálne podobá gélu, ktorý by ste získali po rozrezaní čerstvého listu aloe vera! Ďalšie zloženia tvoria Forever Aloe Berry Nectar® a Forever Aloe Peaches®, ktoré sú dochutené ovocnými šťavami a koncentrátmi, aby mali ďalšie pozitívne výživné vlastnosti a príjemnú ovocnú chuť.


Produkt sa podrobuje testom, aby sa zaistilo, že spĺňa všetky produktové špecifikácie, a potom sa po druhý raz zahrieva. Tým sa zabezpečí, že v dôsledku žiadnej z pridaných prísad sa do zloženia nedostane nič, čo by mohlo ohroziť jeho kvalitu alebo celistvosť. Potom sa zloženie dostáva na baliacu linku.


Každé balenie tetrapak je až do naplnenia nápojmi aloe vera od spoločnosti Forever ploché. Toto sterilné balenie sa lisuje a formuje do svojho tvaru počas plnenia. Keď je plné, na vákuovo zapečatený sterilný otvor sa nasadí uzáver. Urobia sa záverečné kontroly kvality a naše nápoje s obsahom aloe sú uvoľnené na odoslanie so všetkými pozitívami zapečatenými vo vnútri.


Regionálne distribučné centrá v spoločnosti Aloe Vera of America a Forever Direct v Holandsku dodávajú produkty spoločnosti Forever do viac než 158 štátov sveta. To, že máme vlastnú distribučnú sieť, nám umožňuje regulovať prípravné lehoty, znižovať náklady a zabezpečiť dodržiavanie našich prísnych štandardov kvality vo všetkých našich distribučných kanáloch.


Tieto zariadenia hromadne dopĺňajú menšiu distribúciu na celom svete a teraz prepravujú produkty priamo k zákazníkom v dvanástich štátoch. Vďaka komplexnému systému prelomovej technológie je každý produkt, ktorý si objednáte, starostlivo zabalený najefektívnejším spôsobom. Riadia to naše exemplárne tímy, ktoré sú hrdé na to, že sú súčasťou tohto významného dodávateľského reťazca. Po zabalení sa dôkladne skontroluje presnosť každého balenia a balenie sa pozorne zapečatí, aby sa k vám bezpečne dostalo.


Vďaka našej filozofii „od rastliny po produkt až k vám“ môžeme kontrolovať náklady a čo je najdôležitejšie, aj kvalitu našich produktov v každom kroku procesu, čo znamená, že máte istotu, že dostávate ten najlepší produkt – od rastliny po produkt až k vám.

Súvisiace produkty