Arizona - stát skvělých nápadů

Ještě v roce 1980, jen několik let poté, co společnost Forever zahájila svou činnost, jsem napsal, že štěstí nespočívá v materiálních věcech, pěkném počasí nebo krásné domácnosti.
Je to vedlejší produkt naší služby ostatním lidem. Už v tom roce jsme dosáhli výrazný mezník - společnost Forever poprvé získala za jediný den objednávky v celkové hodnotě 1 milion USD! Každý jeden dolar jsme vydělali službou, kterou je pomáhat ostatním vypadat lépe, cítit se lépe a objevit příležitost, kterou nabízí společnost Forever.Naši FBO 40 let hrdě nesou vlajku společnosti Forever a pomáhají stále většímu počtu lidí měnit vlastní životy. Náš prudký počáteční růst a přetrvávající úspěch je důkazem naší vášně a odhodlání pomáhat ostatním. Když během akcí společnosti Forever vidím na každém z vás, jací jste šťastní, jsem skutečně hrdý na to, co se nám v rodině Forever podařilo.
Akce Eagle Manager 's Retreat je jedním z našich způsobů, jak vás a vaše úspěchy ocenit, a to nejen tím, že strávíte příjemné chvíle na nádherném místě, ale i prostřednictvím školení a networkingu. Díky inspiraci spojené s našimi snahami a tvrdou prací dosáhne vaše podnikání se společností Forever nové mezníky. Těším se a už se nemohu dočkat, kdy se událost Eagle Manager 's Retreat vrátí domů, abyste si mohli vychutnat jednu z příjemných a veselých akcí na místě, kde to vše před 40 lety začalo.V roce 1978 jsem řekl, že velikost života člověka, ať už v přítomnosti nebo navěky, se bude měřit velikostí jeho dnešních myšlenek. Moje myšlenka se zrodila právě zde v této nádherné poušti Sonoran Desert v Arizoně a skutečně se změnila na něco velké. Dokonce větší, než jsem si vůbec dokázal představit. Nyní nadešel čas, abyste zjistili, kam vás povedou vaše myšlenky a EMR18 je ideálním místem na jejich naplnění.Nemohu se dočkat až vás všechny uvítám doma - ve městě, kde vznikla společnost Forever.Navždy váš,
Rex Maughan
CEO, Forever Living Products

Související produkty