Arizona – kraina śmiałych idei

W 1980 roku, zaledwie parę lat po inauguracji Forever, napisałem, że szczęścia nie dają dobra materialne, ładna pogoda czy piękny dom. Szczęście jest pochodną tego, jak służymy naszym bliźnim. Tamten rok


był dla nas przełomowy: po raz pierwszy w historii Forever dzienna wartość zamówień przekroczyła milion dolarów! Każdy z tych dolarów został wypracowany przez pomaganie innym wyglądać i czuć się lepiej oraz odkryć szansę Forever.


Od 40 lat nasi Forever Business Owners z dumą popularyzują Forever, pomagając coraz większej liczbie osób zmienić swoje życie. Nasz spektakularny wzrost w pierwszych latach działalności i nieprzerwanie trwające pasmo sukcesów są świadectwem Waszej pasji i zdecydowania, by pomagać innym. Szczęście, które dostrzegam w każdym z Was podczas eventów Forever, sprawia, że ​​czuję się naprawdę dumny z naszych dokonań jako rodziny Forever.


Eagle Managers Retreat to jeden ze sposobów honorowania Was i Waszych osiągnięć – nie tylko poprzez świetną zabawę w pięknym miejscu, ale również poprzez szkolenia i budowanie relacji. Taka inspiracja, połączona z Waszymi wysiłkami i ciężką pracą pomoże Wam osiągnąć nowe szczyty w biznesie Forever. Jestem zachwycony tym, że to radosne wydarzenie, jakim jest Eagle Managers Retreat wreszcie odbędzie się w naszym domu – tam, gdzie 40 lat temu wszystko się zaczęło.


W 1978 roku stwierdziłem, że wielkość ludzkiego życia, teraz i zawsze, mierzona będzie wielkością jego dzisiejszych idei. Moja idea narodziła się tutaj, na pięknej pustyni Sonora w Arizonie i przemieniła w coś prawdziwie wielkiego – większego niż mógłbym sobie wyobrazić. Teraz Wasza kolej odkryć, dokąd zaprowadzą Was Wasze idee, a EMR18 to idealne miejsce do ich realizacji.


Nie mogę się doczekać, aby powitać Was wszystkich w domu, w krainie, w której narodziło się Forever.Forever Wasz, 
Rex Maughan 

Powiązane produkty