Arizona – štát skvelých nápadov

Ešte v roku 1980, len niekoľko rokov po tom, ako spoločnosť Forever začala svoju činnosť, som napísal, že šťastie nespočíva v materiálnych veciach, peknom počasí alebo krásnej domácnosti.

Je to vedľajší produkt našej služby ostatným ľuďom. Už v tom roku sme dosiahli výrazný medzník – spoločnosť Forever prvýkrát získala za jediný deň objednávky v celkovej hodnote 1 milión USD! Každý jeden dolár sme zarobili službou, ktorou je pomáhať ostatným vyzerať lepšie, cítiť sa lepšie a objaviť príležitosť, ktorú ponúka spoločnosť Forever.

Naši Forever Business Owneri 40 rokov hrdo nesú vlajku spoločnosti Forever a pomáhajú čoraz väčšiemu počtu ľudí meniť vlastné životy. Náš prudký počiatočný rast a pretrvávajúci úspech je dôkazom našej vášne a odhodlania pomáhať ostatným. Keď počas podujatí spoločnosti Forever vidím na každom z vás, akí ste šťastní, som skutočne hrdý na to, čo sa nám v rodine Forever podarilo.

Podujatie Eagle Manager’s Retreat je jedným z našich spôsobov, ako vás a vaše úspechy oceniť, a to nielen tým, že strávite príjemné chvíle na nádhernom mieste, ale aj prostredníctvom školení a networkingu. Vďaka inšpirácii spojenej s našimi snahami a tvrdou prácou dosiahne vaše podnikanie so spoločnosťou Forever nové medzníky. Teším sa a už sa neviem dočkať, kedy sa podujatie Eagle Manager’s Retreat vráti domov, aby ste si mohli vychutnať jedno z príjemných a veselých podujatí na mieste, kde sa to všetko pred 40 rokmi začalo.

Ešte v roku 1978 som povedal, že veľkosť života človeka, či už v prítomnosti alebo naveky, sa bude merať veľkosťou jeho dnešných myšlienok. Moja myšlienka sa zrodila práve tu v tejto nádhernej púšti Sonoran Desert v Arizone a skutočne sa zmenila na niečo veľké. Dokonca väčšie, než som si vôbec dokázal predstaviť. Teraz nadišiel čas, aby ste zistili, kam vás povedú vaše myšlienky a EMR18 je ideálnym miestom na ich naplnenie.

Neviem sa dočkať, kedy vás všetkých privítam doma – v meste, kde vznikla spoločnosť Forever.

Navždy váš,

Rex Maughan

CEO, Forever Living Products

Súvisiace produkty