Srpen jako národní měsíc broskví

Srpen jako národní měsíc broskví v USA


Věděli jste, že srpen je v USA národním měsícem broskví?


Srpen je v USA národním měsícem broskví (National Peach Month) a slavit ho znamená absolutní potěšení. Stačí si vybrat svůj oblíbený recept a vychutnat si toto zázračné, přirozeně sladké a šťavnaté ovoce. Broskvový koláč, broskvový dort nebo čerstvě utržená broskev přímo ze stromu, to všechno se skvěle hodí ke skleničce Forever Aloe Bits 'N Peaches ™!


Proč srpen?


Málo co patří k létu tak, jako broskev v ruce. Její barvy a chlupatá slupka připomínají samotné slunce, se zářivými odstíny červené, žluté a oranžové. Srpen je ideální dobou, kdy jíst broskve, které jsou sbírány během celého léta.


Srpen je měsícem, kdy broskve dosáhnou dokonalosti. Nejsou příliš tvrdé ani příliš houževnaté. Sladká a osvěžující chuť kráčí ruku v ruce s výživným obsahem. Čerstvá broskev je nabitá vitaminy a antioxidanty, které našemu tělu dodávají palivo a poskytují výživu s minimem kalorií. Středně velká broskev má ve skutečnosti jen 37 kilokalorií!


Toto vynikající ovoce je oblíbené po celém světě, a to s více než 700 známými odrůdami. Broskev pochází z Číny, kde je velmi důležitým kulturním symbolem. Číňané broskvoň považují za strom života a za symbol jednoty a dlouhověkosti. Květy broskve ve svůj svatební den často nosí čínské nevěsty.


Ve Spojených státech je svými broskvemi známý stát Georgia, ale největším producentem je Kalifornie, kde roste více než polovina všech broskví sebraných v Americe.


Vychutnávejte si broskve po celý rok s Forever Aloe Bits 'N Peaches™


Během zimních měsíců, kdy je vzduch chladný a bezstarostné letní dny se zdají být jen vzdálenou vzpomínkou, vám letní pocit může vrátit Forever Aloe Bits 'N Peaches ™. Je vyrobený ze 100% aloe vera gelu s přírodní broskvovou příchutí. Obsahuje broskvový koncentrát, takže vám přináší sladkou chuť slunečných letních dní po celý rok.


Je samozřejmé, že pitím Forever Aloe Bits 'N Peaches™ získáte všechny výhody aloe vera gelu. Díky obsahu 91,1 % čistého stabilizovaného aloe vera gelu Forever Aloe Bits 'N Peaches ™ podporuje správné trávení a zdravý imunitní systém. Tento nápoj s úžasnou chutí zkrátka nabízí mnoho zdravých ingrediencí!


*Zdroj faktů o broskvích: Arizona Farm Bureau’s Fill Your Plate blog: http://fillyourplate.org/blog/celebrate-national-peach-month-interesting-peach-fac/


 

Související produkty