TIPY PRO ZDRAVÉ ŠKOLNÍ STRAVOVÁNÍ

Když chystáme děti do školy, na prvním místě často přemýšlíme o jídle. Rodiče se starají o to, co budou mít děti k obědu a jaké zvolit další občerstvení, aby pro čas strávený ve škole získaly co nejvíce klíčových živin. Návrat do školy typicky znamená nejen úkoly, ale také spoustu mimoškolních aktivit, na mnohé věci je tak méně času a to může stěžovat i plánování a přípravu zdravého jídla a občerstvení.

Ale nebojte se. Zde je několik tipů, které vám pomohou vše v limitovaném čase zvládnout.


Začněte den vydatnou snídaní
Výzkum ukazuje, že děti, které pravidelně jedí nutričně vyvážené snídaně, mají lepší výsledky v testech a lepší chování než děti, které snídaně vynechávají. Snídaně by mohla zahrnovat vejce, celozrnné toasty nebo ovesné vločky a ovoce nebo proteinový koktejl s ovocem a jogurtem. Pokud vaše děti jedí cereálie, ujistěte se, že mají alespoň 3 g vlákniny a méně než 6 gramů cukru. Mnoho obilovin nyní obsahuje zvláštní bílkoviny a vlákninu, takže existuje spousta skvělých možností.


Udělejte si jídelní plán a balte jídlo předem.
Porce zeleniny, ovoce, pečivo, sýry a lahve s vodou připravte do plastových tašek tak, aby ráno nezdržovaly a daly se jen vzít a jít.


Vyhněte se balených, zpracovaných potravin
Tyto potraviny mají většinou vysoký obsah cukru, sodíku a tuků. Místo toho vždy dejte přednost proteinům, zelenině a ovoci a udržte je co nejčerstvější.


U jídla se zabavte
Po škole si dopřejte radost z občerstvení, abyste se z uplynulého dne vzpamatovali. Vyzkoušejte různou zeleninu a ovoce, smoothies nebo celozrnné sušenky a sýr a zatímco budete se svými dětmi mluvit o jejich denních zážitcích a domácích úkolech, nakrájejte ovoce a zeleninu do zábavných tvarů a učiňte z toho pravidelnou veselou atrakci.


Vitaminy a minerály pro děti
Pro svůj klid se ujistěte, zda vaše děti dostávají všechny vitaminy a minerální látky potřebné pro optimální zdraví a růst, a vyberte doplněk, který jim bude vyhovovat.


Jděte příkladem
Je těžké chtít na dětech, aby jedly nutričně hodnotná jídla, pokud to my jako rodiče neděláme. Je důležité na to pamatovat a denní vitaminové a minerální doplňky vybírat jako naši vlastní volbu.


Vědci společnosti Forever chápou, jak těžké je v dnešním uspěchaném světě získat optimální výživu a jíst zdravě každý den. Proto jsme vytvořili revoluční, vyvážené receptury pro dospělé i děti, které pomáhají poskytnout další záruku, že celá vaše rodina vždy získá doporučené denní množství vitaminů a minerálních látek.


Žvýkací multivitaminy Forever Kids® neobsahují umělá barviva a konzervační látky. Jejich rostlinným základem je zelenina a ovoce - mrkev, řepa, brokolice, špenát, borůvky, jablka, brusinky, rajčata a jahody. Obsahují také patentované chelátové minerály, které jsou nejlépe dostupnou, nejbezpečnější a nejlépe vstřebatelnou formou minerálů. Vaše děti budou milovat jejich přírodní hroznové aroma.

Forever Daily ™ je revoluční vzorec, který poskytuje optimální množství důležitých přírodních fytonutrientů, bioflavonoidů, vitaminů a minerálů v kombinaci s patentovanou směsí ovoce a zeleniny. Tato unikátní formule je navržena tak, aby vyživovala a chránila naše tělo tím, že vyplní nutriční mezery v naší každodenní stravě a poskytne optimální zdraví a vitalitu.

Související produkty