Zostań orłem: Eagle Manager's Retreat 2020

#EMR20 – Wyjedź w jedno z dwóch niesamowitych miejsc!


Eagle Managerowie, wybór należy do Was. Sami decydujecie, w które z dwóch oferowanych przez Forever miejsc chcecie pojechać na przyszłoroczny Eagle Manager’s Retreat! Możecie wyjechać do Pattaya’i w Tajlandii lub wypłynąć w rejs po Bahamach.


EMR to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie - szkolenia, inspiracja, nawiązywanie kontaktów i mnóstwo czasu na relaks, zwiedzanie i wspólną zabawę z FBO z całego świata. Wystarczy, że wypracujesz status Eagle Managera, a zakwalifikujesz się na wycieczkę do jednego z dwóch wybranych miejsc.


Pattaya: to tętniące życiem nadmorskie miasto słynie z pięknych plaż, na których możesz odpoczywać jak chcesz i wybrać to, co lubisz najbardziej, od sportów wodnych po relaksujące kąpiele słoneczne. W Pattayi zabawa nie ma końca, a długie dni spędzone na plaży przechodzą w noce pełne rozrywek trwających do świtu.


Bahamy: Czy widzisz się na statku wycieczkowym w tropikalnym raju? Zostań Eagle Managerem i wyrusz w podróż życia. Będą szkolenia, nawiązywanie kontaktów i mnóstwo czasu na to, by cieszyć się słońcem i tropikami!


Dwa niesamowite wydarzenia. Dwie możliwości, by zobaczyć świat.


Nasze eventy są sercem Forever. Jeśli nigdy nie uczestniczyłeś/-aś w Eagle Manager’s Retreat, w tym roku zrealizuj kwalifikację!

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda Eagle Manager’s Retreat, obejrzyj podsumowanie z eventu w Phoenix w Arizonie z 2018 r.


 


Powiązane produkty