Buďte orlom: Eagle Manager's Retreat 2020

#EMR20 – Vyberte si z dvoch neuveriteľných destinácií!


Eagle manažéri si vedia vybrať. Forever vám opäť dáva možnosť vybrať si svoju destináciu na ďalší rok. Môžete cestovať do Pattaye alebo si oddýchnuť na plavbe po Bahamách.


EMR je jedinečná skúsenosť, ktorá poskytuje perfektné školenia, inšpiráciu a aj dostatok času na relax, spoznávanie pamiatok a trávenie času s FBO z celého sveta. Jediné čo musíte urobiť je kvalifikovať sa na Eagle manažéra. Potom si už stačí vybrať len destináciu a cestovať.


Pattaya: Toto živé pobrežné mesto je známe svojim unikátnymi plážami, ktoré ponúkajú všetko – od vodných športov až po bezstarostné leňošenie. Zábave sa medze nekladú, z dlhých a nádherných pláží môžete vyraziť priamo do nočného života, ktorý sa nezastaví až dokým nevyjde znova slnko.


Bahamas: Vidíte sa na výletnej lodi v tropickom raji? Kvalifikujte sa na Eagle manažéra a splňte si svoj sen. Opäť budete môcť načerpať inšpiráciu, zúčastniť sa na skvelých tréningoch, zoznámiť sa s novými ľuďmi a užívať si tropickú atmosféru.


Dve neuveriteľné miesta. Dve možnosti vidieť svet.


Podujatia, ktoré organizujeme sú srdcom spoločnosti Forever. Ak ste sa ešte nikdy na EMR nekvalifikovali, neváhajte. Stojí to za to!


Na videu nižšie uvidíte ako to na našich podujatiach chodí. Rekapitulácia je z Eagle Manager's Retreat v roku 2018 v americkom Phoenixe, štát Arizona. 

Súvisiace produkty