Kļūt par lielisku uzņēmēju

Filmās attēlo, ka grieķi bieži izrāda pulcēšanos un svinības. Ikviens, kurš redzējis tādas filmas, kā Mama Mia vai My Big Fat Greek Wedding zina, ka viņi runā ar atvērtību un viesmīlīgumu, kas ir ļoti patiess Grieķijas iedzīvotāju gars. Devīgums un viesmīlība grieķu kultūrā ne tikai pārsteidz mani, bet arī ļauj man novērtēt lietas, ko es varu mācīties no cilvēkiem visā pasaulē. Tas patiešām liek man domāt par viesmīlību, jo tas tieši attiecas uz mūsu uzņēmumu, lai tiktos ar jauniem cilvēkiem.

Ksenia, jeb viesmīlība, ir jēdziens, kas parādās visā klasiskajā grieķu mitoloģijā. Parasti, tiek izrādīts ar plašu viesmīlību pret kādu pazemīgu svešinieku, dažreiz pret uzbagu, kam nav ko sniegt pretī. Kad tiek uzņēmts ar laipnību un viesmīlību, svešinieks atklāj savu patieso identitāti kā dievību un atalgo uzņēmēju ar dāvanām. 

Šī koncepcija ir nozīmīga Grieķijas kultūrā, ne tikai kā dominējošā vērtība, kas māca cilvēkiem par dāsnumu, bet ir arī kā izpratnes mācība. Tur ir kaut kas vairāk, nekā tikai liels uzņēmējs. Tas ir spēks, atvērt savu prātu un sirdi jauniem cilvēkiem pasaulē. kā šīs slēptās dievības. Katrs cilvēks ir unkāla dāvana, ko piedāvāt, un kad esat laipns, dāsns un viesmīlīgs pret jauniem cilvēkiem, jūs faktiski gūstat lielāku labumu nekā citas personas.

Esat kādreiz dzirdējuši sakām, "Netiesā grāmatu pēc vāka"? Tā ir pieeja, kā uzrunāt jaunas personas. Jūs nevarat zināt, ka šī persona var izrādīties superzvaigzne biznesā, bet jums vienmēr jābūt ar pozitīvu attieksmi pret viņām, lai kas viņas būtu. 

Nekad neierobežo sevi, spriežot, vai kāds ir spējīgs radīt vērtību savā dzīvē. Cilvēki var pārsteigt tevi. Tie var palīdzēt jums pārvarēt izaicinājumus un vadīt jūs uzzināt vairāk par sevi. Ksenija mums māca atvērt durvis, lai cilvēki varētu pozitīvi ietekmēt mūsu dzīvi.Palutiniet katru jauno cilvēku kā pirmo personu, ko esat kādreiz pieņēmuši darbā, ar tādu pašu iespēju, tādu pašu uzmanību un tik pat pilnībā ieguldītu pārliecību - jūs būsiet pārsteigti par rezultātu!


Vienmēr jūsu, 

Rex Maughan 
CEO 

Saistītie produkti