Sākot jaunu nodaļu

Vai tu  domā, ka lielākā daļa panākumu slēpjas mūsu spējai būt pārākiem pār apstākļiem un vidi? Es esmu redzējis panākumus bezcerīgās vietās. Krīzes vietās, konfliktu vai ekonomisko grūtību vietās, kas liecina, ka neko nevarēs panākt, tomēr viņi pārspēj to. Es esmu redzējis FBO sasniedzot neticamu finansiālo un personīgo izaugsmi, kad mūsu kompānijā apskata ātri iegūto pieredzi un rezultātu, likās panākumi būs maz ticami.

Neesmu pārliecināts, vai dēvētā kvalitāte ļauj personai vai pat valstij pārvarēt grūtības. Lai kā to arī sauktu, Dienvidkoreja ir īstais piemērs. Dinamiska un lepna tauta ar vairāk kā 50 miljoniem cilvēku.  Kā man dalīties savās domās, par mūsu jaunāko Forever ģimenes dalībnieku, šajā īsajā vēstulē?  Sāksim ar viņu karogu.

Daudzi no jums, domājams, nezin neko par Dienvidkorejas karogu. Pazīstams arī kā Taegukgi, karogu rotā simboli un krāsas, kas pārstāv Austrumu Āzijas filozofijuJūs ievērojāt iņ un jaņ centrā, kas atspoguļo līdzsvaru valstī, baltais fons simbolizē mieru, aplis apzīmē vienotību un četras melnās trigrammas atspoguļo kustību un harmoniju.

Daudz enerģijas pastāv šajā karogā, tāpēc es esmu priecīgs, ka mūsu centrālā biroja karogu zālē, pārstāvētas visas vietas, kur Forever darbojas visā pasaulē.  Es mīlu laiku, kad mums ir iespēja atklāt jaunu apgabalu.  Tas dod mums iespēju paskatīties uz mūsu biznesu no svaigas un jaunas perspektīvas.

Laipni lūgta Forever ģimenē Dienvidkoreja, es zinu, mēs kļūsim labāka, spēcīgāka kompānija, jo ieguldījums būs  jūsu kultūra un cilvēki.  Šis mēnesis, kad mēs atveram jaunu nodaļu Dienvidkorejā, mēs pievienoam lapaspuses Forever stāstāŠis ir aizraujošs laiks būt daļai Forever izaugsmes, jo šī iespēja neierobežo jūsTā izaicina jums iet ārpus savas komforta zonas un atklāt jaunas teritorijaslai atrastu vēl nezināmo kvalitāti, kas atdzīvina mūs, kas vada mūs, lai gūtu panākumustieši tāpat kā Dienvidkorejā, par spīti visām nesaskaņām!


Turpiniet smaidīt,

Gregg Maughan

Saistītie produkti