Początek nowego rozdziału

Czy nie uważacie, że ogromną rolę w odnoszeniu sukcesów ogrywa umiejętność wzniesienia się ponad okoliczności i środowisko? Wiedziałem sukcesy odnoszone w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach. W regionach, gdzie kryzys, konflikty czy niedole gospodarcze wskazywałyby na to, że niczego nie da się dokonać, a które mimo to prężnie się rozwijają. Znam FBO, którzy osiągnęli ogromne finansowe powodzenie i niesamowicie się rozwinęli jako osoby, podczas gdy, patrząc na ich uprzednie przeżycia i życiorys, wydawałoby się, że sukces jest mało prawdopodobny.

Nie jestem pewny, jak nazywa się ten przymiot, który pozwala osobie, lub nawet całemu krajowi, osiągać sukcesy mimo przeciwności. Niezależnie jednak od nazwy, cechy tej z pewnością nie brakuje Południowej Korei. To dynamiczna, dumna nacja, o populacji ponad 50 milionów. Jak podzielić się przemyśleniami o najmłodszym członku Rodziny Forever w jednym krótkim liście? Cóż, zacznijmy od flagi.

Możecie nie wiedzieć wielu rzeczy o południowokoreańskiej fladze. Nosi ona nazwę Taegukgi i widnieją na niej symbole oraz kolory, reprezentujące filozofię Azji Wschodniej. Na środku zauważycie yin i yang, symbolizujące równowagę; białe tło reprezentuje pokój, okrąg – jedność, a cztery czarne trygramy – ruch i harmonię.

W tej fladze kryje się ogromna moc i dlatego z radością witam ją w naszym holu flag w Biurze Głównym, gdzie umieszczone są flagi wszystkich krajów, w których działa Forever. Zawsze się cieszę, gdy mamy możliwość rozpocząć działalność w nowym miejscu. Możemy wtedy spojrzeć na nasz biznes ze świeżej perspektywy. Uruchamiamy potencjał wkroczenia na nowe terytorium i poszerzenia horyzontów.

Witaj w Rodzinie Forever, Koreo Południowa. Wiem, że dzięki wkładowi twojej kultury i ludzi, staniemy się lepszą, silniejszą firmą. W tym miesiącu, otwierając nowy rozdział w Korei Południowej, dodajemy karty do historii Forever. To świetna pora na bycie częścią Forever, gdy rośniemy, ponieważ jest to szansa, która nie ogranicza. Stawia wyzwania, które zmuszają do opuszczenia strefy komfortu i wkroczenia na nowe tereny, by znaleźć ten nienazwany przymiot, który w nas drzemie, wiodąc nas do sukcesu – tak jak Koreę Południową – na przekór przeciwnościom!


Keep Smiling,

Gregg Maughan

Powiązane produkty