Būt #ForeverProud

Būt lepnam var radīt kāda ego veidošanos vai justies svarīgākam, vai labākam par citiem. Bet lepnums, patiesums, godīgums un nesavtīgs lepnums, tiek definēts kā laimes sajūta, kad jūs vai kāds, kuru jūs zināt, dara kaut ko labu, pabeidz grūtu uzdevumu vai pieņem apbrīnojamu lēmumu. Mēs visi esam pieredzējuši šāda veida lepnumu savā vai citu dzīvē. 

Leo Rosten reiz rakstīja: “Dzīves mērķis nav - būt laimīgam, vispār. Tas ir -būt noderīgam, lai tevi cienītu. Tas ir - būt līdzjūtīgam.”  

Jaukākais, ko esmu iemācījies, ka caur šiem mirkļiem esot noderīgam, godājamam un līdzjūtīgam, es esmu patiešām vairāk laimīgs. Tieši tāpēc daru visu iespējamo, lai pastāvīgi veicinātu pozitīvo, kas liek jums lepoties katru dienu, un tas ir absolūti nepieciešams, lai dzīvotu jēgpilnu dzīvi. 

Mums ir daudz, lai būtu #ForeverProud, piemēram, cilvēki, kas padara šo visu iespējamu. No apbrīnojamā personāla mūsu alvejas plantācijās  Dominikānas Republikā, kas padara vidēji 40 procentus vairāk, darbiniekiem ar īpašām vajadzībām, kas palīdz mums katru dienu Forever Direct. Mēs esam lepni, sniedzot jums iespēju veidot savu biznesu, sasniedzot finansiālu neatkarību un palīdzot citiem darīt to pašu. 

Mēs esam #ForeverProud par darbu, lai uzlabotu šo vidi. Aloe Vera of America, Forever Direct un Forever Nutraceutical turpina veidot videi drošas programmas un pārstrādi, kas ir galvenā prioritāte. Mūsu alvejas plantācijas attīra uz zemes simtiem miljonu tonnu  CO2 katru gadu. 2015.gadā vien, 384 tonnas papīra un plastmasas pārstrādātas Forever Direct. 

Mēs esam īpaši #ForeverProud par produktiem, ko ražojam, un izmaiņām ko tie sniedz cilvēkiem  visā pasaulē. Tieši tāpēc mums pieder visa procesa kontrole, no mūsu pašu alvejas audzēšanas, produktu ražošanas un izplatīšanas.  

Būt #ForeverProud ir par prieku jums, lai jūs zinātu, ka veicinat kaut ko pozitīvu. Mēs zinām, jums ir daudz ar ko lepoties. Veltiet laiku, lai dalītos tajā ar mums sociālajos medijos, izmantojot hashtag #ForeverProud un sekojat mums, lai atklātu vairāk  mūsu #ForeverProud mirkļus. 


Turpiniet smaidīt,


Gregg Maughan 
President