Dumni Forever #ForeverProud

Duma stąpa po cienkim lodzie. Może prowadzić do przerostu ego i poczucia, że jest się ważniejszym od innych. Jednak prawdziwa, szczera, pozbawiona egoizmu duma jest definiowana jako poczucie szczęścia, gdy Ty sam lub ktoś, kogo znasz, robi coś dobrego, wypełnia trudne zadanie lub podejmuje godną pochwały decyzję. Każdy z nas czuł w jakimś momencie życia taki rodzaj dumy.


Leo Rosten napisał: „Celem życia wcale nie jest bycie szczęśliwym. Jest nim bycie pożytecznym,  bycie zacnym. Jest nim bycie miłosiernym. By fakt, że żyłeś, miał znaczenie”.


Zabawne jest to, że faktycznie, w tych chwilach, gdy byłem pożyteczny, zacny i pełen współczucia, byłem najszczęśliwszy. Dlatego ciągłe wysiłki, by wnosić w świat pozytywny wkład, by co dzień robić coś, co budzi Twoją dumę, są absolutnie niezbędne do tego, by życie miało sens.


W Forever mamy wiele powodów do dumy, do tego, by być #ForeverProud, jak np. z ludzi, dzięki którym to wszystko się dzieje. Od wspaniałych pracowników na plantacjach aloesu w Republice Dominikany, którzy zarabiają średnio 40% więcej niż minimalna stawka, aż do pracowników specjalnej troski, którzy pomagają nam co dzień w Forever Direct. Jesteśmy dumni, że dajemy Wam szansę zbudowania biznesu, osiągnięcia finansowej niezależności i pomagania innym w realizacji tego samego.


Jesteśmy #ForeverProud ze swojej pracy na rzecz środowiska. Dla Aloe Vera of America, Forever Direct i Forever Nutraceutical priorytetem nieustająco pozostają bezpieczne dla środowiska programy i recykling. Nasze plantacje aloe vera co roku oczyszczają planetę z milionów ton CO2. W samym 2015 r., FD recyklingowało 384 tony papieru i plastiku.


Jesteśmy szczególnie #ForeverProud z produktów, które wytwarzamy i różnicy, jaką wnoszą one w życie ludzi na całym świecie. Dlatego jesteśmy właścicielami całego procesu, od uprawy własnego aloesu, wytwarzanie produktów i dystrybuowanie ich od rośliny, do produktu, dla ciebie.


W byciu #ForeverProud chodzi o radość płynącą ze świadomości, że masz swój udział w czymś wspaniałym. Wiemy, że, tak jak my, masz wiele powodów do dumy. Podziel się nimi z nami na portalach społecznościowym, używając hasztagu #ForeverProud i pozwól nam odkryć jeszcze wiele momentów #ForeverProud. 


Keep Smiling,


Gregg Maughan 
President