Zopakujte si to základní o výživě

Správná výživa je základním kamenem zdravého životního stylu. Ať už se nám to líbí nebo ne, pohodlné stravování je v dnešní době nevyhnutelnou nutností. Výlet do drive-in fastfoodu, když nestíháte, nebo objednání pizzy po dlouhém pracovním dni je hříchem, který i ti nejzdravější z nás občas udělají. Také vegetariánská nebo veganská strava může ve výživě zanechat mezery, které je pak potřeba vyplnit.Výživové doplňky jsou dokonalým řešením v nedokonalém světě. Ne vždy můžeme jíst to, co chceme, ale můžeme zajistit, aby naše tělo dostalo vitaminy a živiny, které potřebujeme k tomu, abychom se cítili bdělí, aktivní a připraveni čelit čemukoliv, co si pro nás den přichystá!


Máte trochu mezery v základních vědomostech o výživě? Nebojte se, v rychlosti se podíváme na některé klíčové body a pomůžeme vám vrátit se do hry.


Základní kámen výživy: stravaVyvážená strava kombinovaná s velkým množstvím vody je základem dobré výživy. Voda je jako olej v autě. Udržuje tělo hydratované a promazané. Pokud jde o jídlo, strava, navzdory tomu, co jste slyšeli, musí vždy obsahovat tři důležité složky:


  • Sacharidy
  • Proteiny
  • Tuky


Je samozřejmě možné získat dostatečnou výživu z jídla, ale v reálném světě je pro dospělé zcela běžné, že mají nedostatek živin. Tyto mezery ve výživě mohou mít nepříznivé účinky na vaše tělo, včetně:


  • Poškození DNA
  • Rychlejší stárnutí
  • Únava
  • Ztráta soustředění

Jaké typy živin potřebujete?Vitaminy: Vitaminy pokrývají širokou škálu působení a hrají zásadní roli téměř v každé funkci těla. Multivitamin jako Forever Daily® vám zajistí, že získáte celé spektrum nezbytných vitaminů.


Minerály: Jsou to látky jako vápník, měď, mangan a mnoho dalších, které se podílejí na všem, od zdraví kostí až po ochranu buněk před oxidačním stresem. Minerály jsou přítomné v malých množstvích v potravinách, ale je důležité si uvědomit, že stejně jako vitaminy je vaše tělo nedokáže samo o sobě vyprodukovat. Z toho důvodu je doplněk jako Forever Nature-Min® nezbytný pro zajištění optimální úrovně minerálů.


Antioxidanty: Antioxidanty jsou přítomny v ovoci, jako například v mangu, bobulovinách nebo citronech. Antioxidanty jsou první linií obrany proti oxidativnímu stresu. Stejně důležité je, že pomáhají z těla odstraňovat škodlivé volné radikály.


Důležitost absorpce živin


Nejde ale jen o to, jaké živiny jste do těla přijali. Stejně důležité je, jak jsou tyto živiny absorbovány. Věděli jste, že náš 99,7% Forever Aloe Vera Gel® pomáhá při vstřebávání živin? Jak naše tělo stárne, naše schopnost absorbovat živiny se zmenšuje. Užívání doplňků s aloe vera gelem napomáhá vstřebávání živin a podporuje zdravé trávení!


Udržujte svou výživu na správné cestě


Doplňky jsou skvělý způsob, jak zajistit, aby vaše tělo dosáhlo správné rovnováhy živin. Nezapomeňte, že správná výživa je prvním krokem na každé cestě směrem k tomu cítit se lépe a vypadat lépe. Nalijte si lahodný aloe vera gel a připijte si na zdravější a motivovanější já!

Související produkty