Budując biznes, zachowaj równowagę

Forever to nie tylko biznes polegający na pomaganiu ludziom w odnalezieniu w życiu równowagi. To także biznes, który sam w sobie dowodzi, że harmonia może prowadzić do ogromnych sukcesów. Kiedy w 2011 roku inaugurowaliśmy program Eagle Manager, chcieliśmy, by wspierał on naszych FBO w każdym aspekcie działalności biznesowej; by pomagał odnaleźć rytm i równowagę, które nadadzą biznesowi rozpęd i przyniosą sukces.


 


Nasi Eagle Managerowie są dowodem na to, że równowaga przynosi efekty. Realizując wszystkie podstawowe wymogi tego programu, Eagle Managerowie zachowują równowagę, która rozwija ich biznes. Te podstawowe wymogi to: zgromadzenie sumy co najmniej 720 cc, z których co najmniej 100 to nowe cc, osobiste zasponsorowanie i rozwinięcie podczas okresu kwalifikacyjnego dwóch nowych linii Supervisorów, comiesięczna aktywność oraz kwalifikacja do Premii Lidera. Te podstawowe wymogi bazują na 4 kluczowych zasadach, tzw. 4CORE Forever: rekrutacja, utrzymanie, rozwój i produktywność. Na ich podstawie możemy określić równowagę, zarówno jako firma, jak i każdy z nas indywidualnie.


Rekrutacja: jej miarą jest liczba osób, które, zaproszone przez Ciebie do biznesu Forever, złożyły pierwsze zamówienie. W wymogach Eagle wyrażają ją dwaj nowi Supervisorzy.


Utrzymanie: liczba ponawianych zamówień, składanych przez twoją grupę, pokazuje nam, jak sobie radzisz z utrzymaniem biznesu. W wymogach Eagle swoje odbicie znajduje w 720 cc, wymaganych do realizacji programu.


Produktywność: Używaj i dziel się większą liczbą produktów - to najlepszy sposób na opisanie tego aspektu 4CORE. Mierzona ona jest przez wartość cc wszystkich zamówień w Twojej grupie podzielonych przez liczbę zamawiających osób. W wymogach Eagle jest wyrażona w 100 nowych cc, pokazujących jak budujesz i rozwijasz biznes.


Rozwój: Jest miernikiem tego, jak dobrze rozwija się Twój biznes Forever. Czy FBO w Twojej grupie awansują w Planie Marketingowym i korzystają z programów promocyjnych? Czy budujesz nowych Eagle Managerów w swojej strukturze?


Jak sam pewnie rozumiesz, przesadne skupienie na jednym z aspektów 4CORE i zaniedbanie innych obszarów, zaburza równowagę biznesu Forever. Równomierne doglądanie każdego aspektu 4CORE pomoże ci kontrolować dobrą kondycję biznesu i wypatrywać możliwości rozwoju i doskonalenia.


Jeśli w tym roku nie masz kwalifikacji Eagle Manager, nie zniechęcaj się. Zamiast tego, zastanów się, który z aspektów 4CORE możesz poprawić. Co możesz zrobić, aby przywrócić równowagę w swoim biznesie Forever? Chcę zobaczyć, jak osiągasz szczyt!


Keep smiling, 


Gregg Maughan 
President, Forever Living Products 

Powiązane produkty