Budowanie dziedzictwa

W życiu nie chodzi jedynie o bycie szczęśliwym, ale także o bycie użytecznym, szlachetnym i wielkodusznym; by miało znaczenie to, że żyłeś dobrze.


-Ralph Waldo Emerson


W ostatnich tygodniach rodzina Forever doświadczyła ogromnej straty; odeszli Forever Business Owners, liderzy w naszej branży oraz Dyrektor Krajowy. Nie jestem w stanie wyrazić smutku, jaki poczułem słysząc te wieści oraz głębokiego współczucia dla rodzin i przyjaciół w tych trudnych chwilach. Wiele myślałem o każdej z tych osób oraz o tym, jak wyrazisty ślad po sobie zostawili – w naszej rodzinie Forever i na świecie.


Dzięki swojej wielkoduszności, ciężkiej pracy i zaangażowaniu w pomaganie innym, każda z tych osób pozostawiła dziedzictwo, które pozostanie widoczne w ich społecznościach, krajach i na świecie. Choć wstrząsnęła nami wiadomość o ich odejściu, dzięki tego, że służyli innym, ich dziedzictwo pozostanie żywe.


Jedna z tych osób była ucieleśnieniem determinacji. To FBO, który z sukcesem zbudował


biznes Forever w wielkim kraju o małej gęstości zaludnienia. Kiedy od najbliższych sąsiadów dzielą cię kilometry nieprzyjaznego terenu, musisz bardzo ciężko pracować – dzień po dniu, przez wiele lat – aby zbudować dochodowy biznes. Musisz być szczerze oddany i pracowity.


Każdy kilometr jaki przebył ten FBO, by dzielić się swoją pasją wobec produktów i biznesu Forever, stał się elementem budowli jego dziedzictwa.


 


Druga zbudowała od podstaw biuro w jednym z krajów, przecierając nową ścieżkę. Dobroć i zapał tego człowieka bezpośrednio przyczyniły się do ​​sukcesu wielu FBO, a jednak on sam zawsze wolał pozostawać poza centrum uwagi. Dostrzegał wartość świętowania sukcesów innych i wspierania ich na drodze do spełnienia marzeń. Każdy jego uśmiech i dobre słowo, każda wartość zaszczepiona w nowym Forever Business Owner, składają się na jego dziedzictwo.


 


Czasami mamy szczęście zetknąć się w życiu z osobą o imponującej aurze. Ta członkini rodziny Forever szybko stała się liderem nie tylko w swoim kraju, ale i na świecie. Jej pasja była doprawdy zaraźliwa a wiara w rozwijanie otaczających ją ludzi niezachwiana – rozprzestrzeniały się więc obejmując wszystkich, którzy mieli szczęście ją słyszeć. Każda osoba, która skorzystała z jej wiedzy i inspiracji, nadal buduje jej dziedzictwo.


Od każdej z tych osób wiele się nauczyliśmy. Każdy z nas codziennie ma tę niezwykłą szansę, by pracować nad stworzeniem swojego własnego dziedzictwa. Wszystkie nasze wybory, każdy człowiek, na którego wpłyniemy i każdy, który wpłynie na nas – to są te więzi i ślady, które sprawią, że dobrze przeżyjesz życie.

Forever Wasz,

Rex Maughan

Powiązane produkty