Certyfikowana jakość

Forever jest bardzo dumne z jakości i czystości swoich produktów. Mamy nie tylko supernowoczesne zakłady produkcyjne i dystrybucyjne, ale jesteśmy też dumnymi posiadaczami certyfikatów, ukazujących jakość i rygorystyczne procedury, jakie przechodzą nasze produkty. Oto niektóre z najważniejszych certyfikatów, które zostały nam przyznane w uznaniu jakości:


 

International Aloe Science Council 


Międzynarodowa Rada Naukowa ds. Aloesu (IASC) została powołana do życia w 1981 r., by chronić branżę aloe vera przed nieuczciwą konkurencją i zbędnymi regulacjami. Jej zadaniem jest stanie na straży etycznych praktyk w branży aloe vera, a nieodzownym warunkiem uzyskania statusu IASC jest przestrzeganie rygorystycznego Kodeksu Etyki.


Firmy z produktami aloesowymi, które spełniają standardy wyznaczone przez IASC, są certyfikowane i mają prawo posługiwać się Pieczęcią Aprobaty International Aloe Science Council. Ten przełomowy program badań został zapoczątkowany w 1985 i 1986 r., kiedy to IASC ogłosiło, że Forever Aloe Vera Gel i Forever Aloe Berry Nectar będą pierwszymi produktami, które sprostały (a nawet je przekroczyły) wysokim standardom International Aloe Science Council.


International Aloe Science Council wciąż prowadzi surowe kontrole i badania aloesu Forever. Jesteśmy bardzo dumni, że znaczącej liczbie produktów Forever przyznano Pieczęć Aprobaty IASC.


Bez glutenuGluten to białko obecne w pszenicy, życie i jęczmieniu. Ze względu na woje właściwości kleiste, często dodawany jest do żywności, by pomóc w zachowaniu jej kształtu. Nietolerancja na pszenicę i gluten jest obecnie dość częsta, dlatego Forever oferuje gamę produktów, które nie zawierają glutenu.


Przyjazne dla wegetarian/wegan

Wiemy, że dla wielu naszych Forever Business Owners i konsumentów na całym świecie przestrzeganie diety wegetariańskiej lub wegańskiej jest bardzo ważne. Dlatego chcemy podzielić się informacją, że wiele produktów Forever nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego i dlatego jest odpowiednie dla wegetarian i wegan.


Koszerne


Słowo „koszerny” wiązane jest z czystością i nadzorem. To proces wytwarzania żywności, który spełnia surowe wymogi prawa żydowskiego. Aby produkt został uznany za koszerny, musi przejść szczegółową procedurę, zgodną z punktami opisanymi w Torze. Produkty koszerne odpowiadają niezwykle wysokim standardom czystości i jakości, dlatego Forever z dumą oferuje produkty z tej kategorii. 


Leaping Bunny 
Forever jest przeciwne jakimkolwiek testom na zwierzętach i podejmuje zobowiązanie braku takich testów na którymkolwiek z etapów produkcyjnych. Dlatego jesteśmy dumni z akredytacji Leaping Bunny, międzynarodowej organizacji certyfikującej kosmetyki, produkty pielęgnacyjne i chemię gospodarczej, która przyznaje certyfikaty firmom nie testującym wyrobów na zwierzętach.

HalalOd 1982 r. Islamic Food and Nutrition Council of America (IFANCA) pomaga konsumentom w pozyskiwaniu informacji halal. "Halal" to arabskie słowo oznaczające to, co dozwolone lub nakazane, a spożywanie potraw halal to element dietetycznych wytycznych dla muzułmanów. Certyfikat IFANCA, którego symbolem jest litera ‘M’ oraz sierp księżyca, widnieje na produktach certyfikowanych jako halal. Aby uzyskać tę kwalifikację, produkty muszą spełniać ścisłe wymogi i surowe kontrole jakości. Wyroby halal nie zawierają alkoholu ani wątpliwych składników pochodzenia zwierzęcego. Forever z dumą prezentuje symbol halal na wielu swoich produktach.


 


Aby uzyskać więcej informacji o certyfikatach i pieczęciach na produktach Forever, odwiedź strony naszych produktów na foreverliving.com