Vital5® nyní k dispozici v aplikaci F.I.T.

Vital5® je nyní k dispozici v aplikaci F.I.T.!


Oblíbená aplikace F.I.T. od Forever nyní obsahuje i funkci Vital5®, takže během tohoto programu už určitě nevynecháte.


Pokud jste dokončili programy Clean 9™ nebo F15®, pak už jistě víte, jak aplikace F.I.T. pomáhá vytrvat a uspět. Teď jsme se rozhodli vše usnadnit i těm, kdo se rozhodli pro program Vital5®.


• Mějte svůj rozvrh užívání doplňků vždy při sobě


• Zkontrolujte si doplňky, které už jste užili


• Mějte přehled o pitném režimu


• Sledujte svůj pokrok


• Odemkněte si odměny
 


Pokud jste ještě nevyzkoušeli Vital5®, teď je ten pravý čas začít. Souprava Vital5® od Forever kombinuje pět oblíbených produktů, které byly speciálně vybrány tak, aby poskytly tělu klíčové živiny a vitaminy.
 


Aplikace F.I.T. vám pomůže vytěžit z tohoto programu maximum tím, že se bude chovat jako váš digitální společník. Je k dispozici v mobilních zařízeních pro Android a iOS.Úplní nováčci v používání našich fitness souprav, mohou nyní použít aplikaci F.I.T. jako průvodce celou svou wellness cestou. Stáhněte si aplikaci ještě dnes!


Tip pro FBO: Schopnost aplikace F.I.T. rozvíjet váš byznys je silnější než kdy předtím!!


Podpořte své zákazníky, aby stahovali aplikaci F.I.T.. Budou mít přístup k motivaci, zodpovědnosti a všem potřebným nástrojům k tomu, aby uspěli ve F.I.T. programu. Dokonce můžete vyhlásit výzvu a pozvat své zákazníky, aby se jí zúčastnili!
 


A tím to zdaleka nekončí. Aplikace F.I.T. vám umožní mít více výzev a skupin současně. Vyzvěte své přátele, rodinu, dolní linii a skupiny zákazníků a pomozte jim dosáhnout cíle vypadat lépe a cítit se lépe! 


*Revised September 12, 2018

Související produkty