Sėkmė jūsų rankose

Besibaigiantys 2016-ji daugeliui jūsų buvo turiningi ir įdomūs. Greta kitų svarbių atradimų ir įvykių, jūs sužinojote apie kompaniją Forever, pažinote alavijų galias, dalyvavote mūsų renginiuose ar mokymuose, išbandėte daugelį nuostabių produktų, pamėgote juos ir priėmėte į savo gyvenimą. Pasidalinote šiais įspūdžiais su daugeliu žmonių ir pakvietėte juos prisijungti. Tie, kurie skyrėte daugiau laiko ir pastangų gausinti klientų ratą ar burti savo komandą, pasiekėte ir įsimintinų verslo laimėjimų. Sėkmingų Forever verslininkų gretas šiemet papildė daugiau kaip pusė šimto Supervisor ir Assistant Manager, du Menedžeriai ir vienas Senioras. Kaip niekad daug šiemet turėjome Menedžerių-Erelių, kurie kartu su kolegomis iš viso pasaulio dalyvavo turiningame ir įsimintiname sąskrydyje Graikijoje. Galėčiau vardinti ir daugiau... Bet dar nesibaigė gruodis – pats sėkmingiausias mūsų mėnuo, ir esu tikras, kad jūsų pasiekimų sąrašas gerokai pasipildys. Sveikinu jus ir džiaugiuosi jūsų sėkme. Tuos, kam nepavyko iki galo įgyvendinti savo tikslų – sveikinu turėjus ryžto ir drąsos dirbti jų labui. Kad pasiryžote siekti aukštesnių pozicijų versle ar pagerinti savo gyvenimo kokybę, jau yra didelis jūsų asmeninis laimėjimas. Daug išmokote, įgijote patirties, išbandėte savo jėgas susiremdami su sunkumais ir iššūkiais, paaugote ir tapote stipresni. Jūs padėjote daugeliui žmonių atrasti alaviją ir pajusti, kad gyventi galima geriau. Jūs nešėte žmonėms pažinimą, gėrį ir viziją apie geresnį gyvenimą. Jūsų metai neprabėgo veltui. 
Metų sandūroje dažnai susimąstome, kokie norėtume būti, kaip norėtume gyventi, ko norėtume pasiekti. Mūsų minčių greitis beribis, ir horizontai begaliniai – tiek daug galime ir turime padaryti... Mane sujaudino trumpa filosofo ir poeto Ralfo Valdo Emersono esė apie gyvenimą ir sėkmę, gal ji patiks ir jums:


Dažnai juoktis ir labai mylėti;
įgyti protingų žmonių pagarbą ir vaikų prisirišimą;
užtarnauti sąžiningų žmonių įvertinimą ir iškęsti netikrų draugų išdavystę;
vertinti grožį;
atrasti gėrį žmonėse;
palikti pasauliui ką nors gero – užaugintą vaiką, sodo lopą ar turtingesnę bendruomenę;
žaisti ir juoktis su entuziazmu ir dainuoti su triumfu;
žinoti, kad nors vienas žmogus lengviau kvėpuoja dėl to, kad jūs gyvenote – štai kas yra BŪTI SĖKMINGAM.


Artėjant šventiniam laikotarpiui, linkiu jums ramių ir linksmų Šventų Kalėdų. Tegul Naujieji bus jūsų svajonių išsipildymo metai. Atraskite gyvenimo harmoniją ir būkite sėkmingi.


Kęstutis Baušys