Panākumi ir jūsu rokās

Tuvojas 2016. gada noslēgums, tas bija notikumiem bagāts un interesants. Starp citiem svarīgiem atklājumiem un notikumiem, jūs esat uzzinājuši par mūsu kompāniju Forever, zinat alvejas spēku, piedalījāties mūsu pasākumos vai apmācībās, izmēģinājāt daudz brīnišķīgus produktus. Dalījāties ar savu pieredzi un aicinājāt citus pievienoties. Tie, kas pielietoja vairāk laika un pūles, bagātināja klientu bāzi un izveidoja savu komandu, sasniedza izaugsmi biznesā. Forever rindas šogad papildinājās ar vairāk nekā pus simtu Supervisor un Assistant Menedžeriem, diviem Menedžeriem un vienu Senior Menedžeri. Kā nekad, bija vairāki Menedžeri - Ērgļi, kas kopā ar kolēģiem no visas pasaules piedalījās neaizmirstamā saietā Grieķijā. Tā varētu vēl turpināt... Bet decembris – mūsu veiskmīgākais mēnesis, un esmu pārliecināts, jūsu panākumu saraksts ir ievērojami garāks. Es apsveicu jūs un es esmu priecīgs par jūsu panākumiem. Tie, kas nepaspēja pilnībā realizēt savus mērķus – novēlu drosmi un apņēmību. Kad esat apņēmies sasniegt augstāku līmeni biznesā vai uzlabot savas dzīves kvalitāti, tas jau ir liels personīgais sasniegums. Daudz mācoties, pieredze stiprina jūs, cenšaties izturēt grūtības un izaicinājumus, augat un kļūstat stiprāki. Jūs esat palīdzējuši daudziem cilvēkiem atrast alveju, justies un dzīvot labāk. Jūs iepazīstinājātt cilvēkus ar vīziju par labāku dzīvi. Jūsu gads kļuva piepildītāks un vērtīgāks. 
Gadu mijā bieži saskaramies ar jautājumiem, kāds nākamais gads varētu būt, kā mēs to gribētu dzīvot, ko mēs vēlamies sasniegt. Mūsu domu ātrums ir bezgalīgs un nebeidzams horizonts – tik daudz mēs varam un mums vajadzētu darīt... Mani aizkustināja īsa filozofa un dzejnieka Ralfa Valdo Emersona eseja par dzīvi un panākumiem, varbūt patiks arī jums:


Smieties bieži un daudz;
iegūt inteliģentu cilvēku cieņu un bērnu mīlestību;
iegūt godīgu kritiķu atzinību un paciest neīstu draugu nodevību;
novērtēt skaistumu;
atrast labus cilvēkus;
atstāt pasauli nedaudz labāku nekā tā ir bijusi - vai nu veselīgā bērnā, vai dārza stūrītī, vai uzlabotā sabiedrībā;
Zināt, ka cilvēki elpos brīvāk tādēļ, ka jūs esat dzīvojis – tas nozīmē ka JUMS IR PAVEICIES.


Tuvojoties svētku laikam, novēlu jums mierīgus un priecīgus Ziemassvētkus. Ļaujaties jauniem  Jaungada sapņiem. Atklājiet harmoniju dzīvē un esiet veiksmīgi.


Kęstutis Baušys