Budowanie fundamentów, które przetrwają

W obliczu ostatnich huraganów, które dotknęły Stany Zjednoczone i Karaiby, Ruth, cała firma Forever i ja chcemy przekazać najszczersze kondolencje wszystkim, którzy stracili swoje domy, swoich najbliższych lub w jakikolwiek sposób ucierpieli. W takich chwilach uświadamiamy sobie, jak niezłomni możemy być jako społeczność i jak potężne efekty przynosi wspólna praca. Jednak najbardziej utkwił mi w pamięci inny aspekt tych wydarzeń. Przygotowania, które włodarze wielu miast i stanów podjęli na długo przedtem, pomogły dowieść, że dalekowzroczny hart ducha jest o wiele skuteczniejszy niż krótkotrwały wysiłek.


Planowanie ma zasadnicze znaczenie. Bez niego, doraźne działania i decyzje mogą mieć katastrofalne skutki. Oglądałem wiadomości słuchając, jak przedstawiciele władz mówili o planach, które obejmowały nie tygodnie, ale lata rozwijania strategii dla lokalnych społeczności, by przygotować się na takie chwile.


Nawet jeśli wichury nie były silne, plany co roku poszerzano, by mieć pewność dobrego przygotowania. Właśnie dzięki takiemu długofalowemu planowaniu, społeczności i ludzie stają się silni; wystarczająco silni, by przetrwać następstwa każdego huraganu. Co ważniejsze, mają też siłę na odbudowę, mimo zniszczeń, którym nie mogli zapobiec.


Elementem planowania jest projektowanie budynków i obiektów z myślą o huraganach. Budowle są wznoszone, by przeciwstawić się wichurom i nawałnicom, i ocalić to, co najważniejsze.


Jak wielki wysiłek jesteś gotów włożyć w ochronę czegoś, co jest dla Ciebie cenne? Jak dalekosiężne plany jesteś w stanie poczynić, by to zabezpieczyć? Jako Forever Busines Owner musisz chronić swój biznes i wysiłek włożony w jego zbudowanie. Kluczem jest stworzenie głębokich fundamentów i struktury, które przetrwają zmiany w gospodarce oraz wszelkie inne wyzwania, jakie mogą Ci się przytrafić w tej podróży.


Nie raz dowiedliśmy, że biznes o głębokich korzeniach, wzmocniony i wzniesiony na solidnych fundamentach przetrwa. Musisz rozwinąć swoją infrastrukturę i budować tak, by przetrwać zewnętrzną presję. Musisz wzmocnić swój biznes zespołem, który podziela Twoje wartości. Nie chodzi o to, by mieć śmiałość stanąć pośrodku burzy, ale o to, by mieć odwagę i umiejętność przewidywania, pozwalające przygotować plan na to, co się jeszcze nie wydarzyło.


Dziękuję wszystkich, którzy po huraganach dokonali wpłaty dla Forever Giving. Dzięki Waszej hojności Forever Giving wsparło Rise Against Hunger i wysłało dziesiątki tysięcy posiłków w dotknięte kataklizmem rejony. Forever nadal będzie pomagało ulżyć skutkom nawałnic, a Wasze datki bardzo nam pomogą w bieżących i przyszłych działaniach.Forever Yours,

Rex Maughan
CEO, Forever Living Products 

Powiązane produkty