Radi līdzsvaru savā biznesā

Esmu pārliecināts, ka šo atskaņu lielākā daļa no jums ir dzirdējuši.  Tas ir viens par divām rakstzīmēm, Henry un Liza, runājot par cauru spaini. Dziesma raksturo bezizejas stāvokli: Henry ir caurs spainis un Liza saka, ka tas jāsalabo. Lai novērstu caurumu, viņam vajag salmus. Lai sasmalcinātu salmus, viņam vajag cirvi. Lai uzasinātu cirvi, viņam nepieciešams slapjš asināšanas akmens. Lai saslapinātu akmeni, viņam nepieciešams ūdens. Bet, caurais spainis ir viņa vienīgais veids, kā iegūt ūdeni.


Kāda tam ir saistība ar Forever biznesa veidošanu? Piemēram, ilgtermiņa panākumi ir saistīti ar līdzsvaru. Jums ir jācenšas panākt līdzsvaru starp četriem galvenajiem principiem, Piesaistīšana, Saglabāšana, Produktivitāte un Attīstība. Ja jūs piesaistāt daudz cilvēkus, bet viņi nepapildina savu pieredzi ar Forever, ilgterimiņā viņu ieguvums ir ļoti mazs.  Gluži kā Henry, ielejot ūdeni caurā spainī, jūs esat vīlies, jo tas nav pilns, kā bijāt gaidījis.  


Attīstot savu biznesu ir jābūt pārliecinātiem, ka novērsīsiet caurumu un saremontēsiet visas plaisas. Šeit ir top trīs caurumi, kas var rasties jūsu biznesā un no kuriem jāizvairās:


Pretrunīga darba kontrole: Seko saviem klientiem un FBO regulāri. Pārliecinies, ka viņiem ir viss, kas nepieciešams. Sastādi disciplinētu grafiku, lai sekotu savu klientu sarakstam. Nepaļaujies uz savu atmiņu, tā var būt pretrunīga un radīt stresu, arceroties kurš ko nopirka, un kas bija nepieciešams.


Nereālas cerības: Nedod solījumus, ja nevari un negribi tos izpildīt. Labāk zaudēt klientu vai partneri, nekā apsolīt un neizpildīt. Mūsu biznesā nav īsceļu. Mums nav nepieciešamas atlaides cenām vai komplektiem, ar nereālām cerībām celt panākumu līmeni.


Efektīva komunikācija: Pārliecinieties, ka jūsu grupa zina, kas notiek. Sniedziet atbilstošu un pozitīvu informāciju. Pārliecineties, ka jūsu ziņojums ir efektīvs.  Nodrošiniet informācijas stratēģisko plānošanu, lai nemulsinātu un nemaldinātu nevienu. 


Esmu pārliecināts, ka strādājat tikai ar trīs šīm jomām, papildus saglabājot līdzsvaru starp visiem četriem galvenajiem principiem, tam būs pozitīva un spēcīga ietekme jūsu biznesā. Tad mums nebūs jārunā par cauro spaini, bet, kur atrast lielāku spaini, jo viens mums ir pārpildīts!


 


Turpiniet smaidīt,


Gregg Maughan 

Saistītie produkti